Kültür- SanatGündemKültür-SanatMagazinÜnye Belediyesi

Sanatçı Beyoğlu’ndan Ünye Belediyesi’ne Ziyaret!

Türk Halk Müziği Sanatçısı Aydın Beyoğlu, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret etti.

Ünye bu yaz renkli festival, etkinlik ve sosyal faaliyetlerle adından söz ettirecek. Yaz boyunca şehir içinde hemen hemen her gün konserler yer alırken sahil bandında da vatandaşların keyiflerince eğlenebilecekleri organizasyonlar gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Ünyelilerle buluşacak olan sanatçılar da ilçeye gelmeye başladı.

 

Cumhuriyet Meydanı’nda festivalin ilk konserini vererek türküleriyle Ünye’yi coşturan Türk Halk Müziği Sanatçısı Aydın Beyoğlu, sonrasında ilçede çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Sanatçı Beyoğlu, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı başkanlık makamında bir araya gelerek yereldeki kültür sanat faaliyetlerine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

 

Verdiği konser adına, Ordulu sanatçı Aydın Beyoğlu’na teşekkür eden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bundan sonraki etkinliklerde de kendisini ilçede ağırlamaktan onur duyacaklarını ifade etti.

Ziyaret karşılıklı iyi dileklerin ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Ünye Belediyesi tarafından organize edilen 21. Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında bir ay sürecek yaz konserleri, kentin tanıtımına da imkan sunuyor.

 

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu