GündemSiyasetÜnye

Şanlıtürk’ten Ünye MHP’ye Övgü Dolu Sözler!

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, Ramazan Bayramının üçüncü gününde Ünye teşkilatı ile bayramlaşmak üzere ilçeye geldi. MHP ilçe başkanlığında gerçekleştirilen programda konuşan Şanlıtürk, “Ünye’nin atom karınca gibi çalışkan bir ilçe başkanı var” diyerek MHP Ünye ilçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu’ndan övgü ile bahsetti.

 

Hacıimamoğlu: “Milliyetçilik Günü Kutlu Olsun”

MHP’nin Ünye’deki bayramlaşma programına Ordu’nun diğer ilçelerinden de MHP’li isimler katılım gösterdi. Yoğun katılımlı bayramlaşma programı, Ünye ilçe başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu’nun konuşmalarıyla başladı.

Milliyetçiler Günü’nü kutlayarak sözlerine başlayan Hacıimamoğlu, şöyle konuştu:

“3 Mayıs Milliyetçiler Günü. Bu vesile ile hiçbir zaman istikbal kaygısı gütmemiş, hiçbir siyasi çıkara ve amaca tevessül etmemiş Türk Milliyetçiliği davasını gelecek nesillere taşımış, ışık tutmuş ve aydınlık yollar açmış ve 1944’te sonu mahkumiyet de olsa bu mücadelesinden taviz vermemiş merhum Hüseyin Nihal Atsız’ı ve dava arkadaşlarını minnetle anıyorum. 3 Milliyetçiler Günü’müz kutlu olsun.”

 

Şanlıtürk: “Atom Karınca Gibi Bir İlçe Başkanımız Var!”

MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk ise konuşmalarına Ünye teşkilatının faaliyetlerine yönelik teşekkürle başladı. Şanlıtürk, açıklamasında:

“Bugün bu bayramlaşma programını düzenleyen ilçe Başkanımıza ve ilçe teşkilatına teşekkür ediyorum. Ünye ilçemizde tabiri caizse atom karıca gibi bir ilçe başkanımız var. Allah milletimizin birliğini, dirliğini daim etsin. Bugün burada bizleri buluşturan ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

“İttifaktan Dönmek Yok!”

İl Başkanı Şanlıtürk, Genel Başkan Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ortaya koyduğu ittifaktan kesinlikle dönmeyeceklerini ifade ederek konuşmalarına şöyle devam etti:

“Gidilmedik kapı bırakmayacağız. 2023 seçimleri normal bir seçim olmayacaktır. Türkiye’nin stratejik hedeflerinin yerine getirilmesi için gayret göstereceğiz. Ben 2020 yılında il başkanı olduğumda dedim ki Milliyetçi Ülkücü hareketi tek çatı altında toplayacağım. Bugün Ünye’ye baktığımda bunu başardığımızı görüyorum. Bizim ayrımız gayrımız yok arkadaşlar. Hedef belli. Hedef büyük ve tam bağımsız Türkiye. Sayın Cumhurbaşkanımız bu kadar ağır bir süreçte kendini ortaya koyarken, vatan millet için çaba gösterirken bizler de herkese gideceğiz ve bu harekete destek vereceğiz. Bize emaneti edilen davayı sonuna kadar savunacağız. Aldığımız bu emaneti hakkıyla koruyamazsak bize yazıklar olsun. Birlikteliğimiz devam edecektir. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu ittifaktan dönüş yok. Verilen talimatları milliyetçi ülkücü ocaklar olarak yerine getireceğiz. Bugün bu bayramlaşmamızda yanımızda olduğunuz için, omuz verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.”

Bayramlaşma programının ardından il başkanı Şanlıtürk ve ilçe teşkilatı üyeleri parti faaliyetleri üzerine fikir alışverişi yaptıkları bir toplantı düzenlediler.

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu