GündemÜnye

Saraçlı’ya Üçü Bir Arada Proje

Ünye’nin Saraçlı Mahallesine yapımına başlanan halı saha ve çocuk oyun parkları projesi tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık bir ay önce kadar ilk kazması vurulan ve çalışmaları aralıksız devam eden halı saha projesi, üç aylık kısa bir çalışmanın ardından mahallede bulunan çocukların hizmetine kavuşturulacak. Proje ile birlikte sağlık ocağının da hizmete girecek olan mahallede, yeni bir yaşam alanı halkın hizmetine sunulmuş olacak. Yaklaşık üç projenin aynı anda hayata geçirilmesiyle cazibesi artacak olan mahallenin inşaat yapımı devam eden oyun parkı, halı saha ve eczaneler bitirildiğinde hizmete girecek.

 

Yapılan Hizmetler Mahallemizin Cazibesini Arttırıyor

Hizmetlerin mahalleye yeni bir farklılık yarattığını ifade eden Muhtar  Aslan Akbaş, “Çocuklarımızın bizlerden istediği bir halı saha projesi var. Çünkü burası başlamadan önce ben onları halı sahaya top oynamaya götürüyordum. Yine burada sağlık ocağı çalışmalarımızı bitireceğiz. Bununla beraber okulumuzun park ve bahçelerine yakın olması mahallenin cazibesini de arttırıyor. Üç ay içerisinde burada projemizin sonuna gelmiş olacağız ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

 

“Mahallemizin Her Yeri Ayrı Bir Güzel”

Mahallede yapılan çalışmalar neticesinde her projenin ayrı bir güzellik kattığını sözlerine ekleyen Akbaş, “Saraçlı mahallesinin her yerinde ayrı bir güzellik var. Tabi mahallemizde sadece bu çalışmalar değil aslında sosyal alanlarında olmasına gayret göstereceğiz. Aslında gün geçtikçe daha iyi bir Saraçlı Mahallesi olacaktır. Burada emeği geçen belediye başkanlarımıza ve birim amirlerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu