GündemEğitimİlçelerSiyasetÜnye

Sayın Vekilim Buraya da El At!

Sayın Vekilim Buralara da El At!

Ünye’nin hangi sorununa el atsak bir yerlerden elimizde kalıyor. Bu sorunların çözümünü maalesef Ordu Milletvekillerimiz yıllardır göremiyor veya çözemiyor, hatta nasıl olsa hiç kimse gıkını çıkartmıyor diyerek üzerine düşmüyorlar. Şimdi uzun zaman sonra bir Milletvekilimiz oldu, onu kaybetmek istemiyoruz, o yüzden sorunları tek tek sıralıyorum.

Sayın Mahmut Özer vekilim bizim Gençlik Merkezimize giden tabakhane deresi üzerine yapılması planlanan yaya köprüsü DSİ tarafından 2 yıl 5 ay önce ihalesi yapıldı ama hala köprü ile alakalı hiçbir işlem yapılmadı, sadece şuanda köprünün korkulukları için boya badana işi yapılıyor. Yine ayrıca Türkiye’de faaliyet alanında 6. Karadeniz’de 1. Olan gençlik merkezimizin dolmuş sorununu yerel yöneticiler olarak çözemedik, sizler Ankara’dan bir el atarsanız çok memnun oluruz.

Sayın vekilim bizlere şunu sorabilirsiniz ben yeni seçildim bu kadar ufak sorunları bana yüklemeyin diyebilirsiniz, inanın sizin ufak dediğiniz bu sorunu maalesef çözemediler, sizin için ufak olan onlar için çok büyük, belki de hiç önemli değil. Çünkü Ankara’da büroları olduğundan memlekete misafir olarak gelip gidiyorlar. Geldikleri yerde de zaten Ünye için Ordu için hiçbir sorun kendilerine iletilmiyor. Eğer iletirler ise başka sefer Ordu’ya gelirlerse iki veya üç yıl sonra onların yanına hiç uğramıyor çay içmek için bile.

Şunu bilin sayın Mahmut Özer vekilim uzun yıllar sonra sizi bulduk kaybetmek istemiyoruz ama şu geleceğimiz olan Gençlerimizin derdine bir çare lütfen.

 

WhatsApp Image 2024 02 28 at 17.15.24 WhatsApp Image 2024 02 28 at 17.15.02 WhatsApp Image 2024 02 28 at 17.14.50 1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu