GündemİlçelerSiyasetÜnye

SEÇİMLER 2023 HAZİRAN AYINDA!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimlerin 2023 Haziran ayında yapılacağını açıklamasının ardından, partilerdeki hareketlenmelerde bir artış söz konusu oldu.

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu’nun partilerinin seçim hazırlıkları ile alakalı Alp Tv’ye verdiği açıklamalarına şu ifadelere yer verdi;

“ Öncelikle söz konusu seçimlerin zamanında yapılacağını Genel Başkanımız Sayın Doktor Devlet Bahçeli beyefendi her platformda deklare etmişti. Bizler de genel merkezimizin ve liderimizin bu beyanlarını yerele yansıtmak sureti ile dile getirmiştik. Zira parlamenter sistemin getirmiş olduğu ve vatandaşımıza yaşattığı başta kurulamayan hükumetler neticesinde yapılan erken seçimleri tekrar ve tekrar bu aziz Türk Milletine yasatmamaya kararlıyız. Dolayısı ile devletimizin istikrarı için seçimlerin zamanında yapılacağı da liderimizin ve cumhurbaşkanının dediği gibi 2023 Haziran ayında olacaktır. Yüce Türk Milletine hayırlı olsun”

Vatandaşın Derdi Sıkıntısı Bizlerinde Derdi!

MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu yereldeki çalışmalarının aralıksız devam edeceğini, vatandaşın her türlü sıkıntısı sorunları karşısında yanında olarak çözüm bulmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyerek, açıklamalarını şu şekilde tamamladı;

“ Milletimizin sorunları sıkıntıları, bizim derdimiz sıkıntımızdır. Çalmadık kapı, dokunmadık gönül bırakmadan herkesin hayır duasını alarak yolumuza devam edeceğiz. Onların derdine derman olarak seslerini duyurmak, çare bulmak için bizler varız. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu bilmelerini isteriz” dedi.

 

Haber: Gülten KODAL

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu