Gündem

Tavlı: “İş İnsanlarımızı Her Zaman Yanımızda Görüyoruz”

Memleket hasretlerini iki günlük düzenlene programla gidermeye çalışan ve bu süreçte eğitime ciddi katkı sağlayarak teknoloji sınıfları kazandıran ÜNSİYAD başkanlığında İstanbul’da yaşan İş İnsanları Ünye Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ile bir araya geldi. Ünye’de yapılan ve yapılacak hizmetlere dair istişarenin yapıldığı ziyarette konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Biz İstanbul’daki İş İnsanlarımızı ve STK’larımızı her zaman yanımızda görüyoruz. Sizlerin Ünye’de eğitime desteklerinizle gençlerimizin ciddi başarılara imza atacağı teknoloji sınıfları oluştu. Katkılarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

 

ÜNSİYAD Onursal Başkanları Fahri Ateş ve Ali Bayraktar, ÜNSİYAD Başkanı Kemal Yankuncu, ORDEF Başkanı Sabri Çelebi ve İstanbul’da faaliyetlerde bulunan İş insanları Ünye’de iki günlük bir program düzenledi. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen programda İş İnsanlarının katkılarıyla Mehmet Refik Güven Anadolu Lisesi’nde Sanal Gerçeklik ve Astronomi Atölyesi, Atatürk İlkokulu’nda Ahşap Temelli STEM Atölyesi ve Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde İHA Atölyesi kurularak açılışları gerçekleştirildi

 

İş insanları açılışların ardından Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı  ziyaret etti. Ziyarette Ünye’de yapılan ve yapılacak olan hizmetlere ilişkin görüş alış verişinde bulunuldu.

Başkan Tavlı, “Gençlerin Yetişmesine Katkı Sunacak Sınıfların Oluşmasına Vesile Olduğunuz İçin Teşekkür Ediyorum”

Ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Sizler bizlere İstanbul’a geldiğimizde evimizi aratmadığınız gibi biz de bu ziyarette kendi topraklarınızda sizlere İstanbul’u aratmamaya çalıştık. Elimizden gelen misafirperverliği göstermeye çalışıyoruz. Biz İstanbul’daki İş İnsanlarımızı, STK’larımızı her zaman yanımızda görüyoruz. Yine sizler bu gelişinizle ve desteklerinizle bugün TEKNOFEST yarışmalarında Türkiye’nin ilk üçüncülüğü ve dördüncülüğünü elde edecek gençlerin yetişmesine katkı sunacak sınıfların oluşmasına vesile oldunuz. Bu nedenle sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ünsiyad Başkanı Yankuncu, “Ünye’mizde Gerçekten Yürekten, Gönülden Çalışan Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı’ya Teşekkür Ediyorum”

ÜNSİYAD Başkanı Kemal Yankuncu ise “Bize doğup büyüdüğümüz bu topraklarda kaymakamımız, belediye başkanımız ve ilçe milli eğitim müdürümüz ile personeli, bu ülkemizin geleceğini inşa edecek çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizle beraber unutamayacağımız bir program hazırladılar. Güzel anılarla dolu gün geçirdik. Ben ve bütün katılanlar bu programla ilgili çok güzel hatıra defterimize not yazdık. O notu yazmamıza vesile olan bütün dostlarıma, büyüklerime, abilerime yürekten teşekkür ediyorum. Her geldiğimizde kapısını bize açan, Ünye’mizde gerçekten yürekten, gönülden çalışan Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı’ya teşekkür ediyorum. Yolu bahtı açık olsun” diye konuştu.

 

Ordef Başkanı Çelebi, “Belediye Başkanımızın Ünye’ye Hizmetlerini Çok Güzel Şekilde Yaptığına Şahit Oluyoruz”

Ünye programının insana ve toprağa dokunduğunu ifade eden ORDEF Başkanı Sabri Çelebi ise “Böyle bir programın düzenlenmiş olması ve İstanbul’daki çalışma heyecanını Ünye’ye taşınmış olması nedeniyle tebrik ediyorum. Çok verimli bir ziyarete şahitlik ettim. Geçmişte bizim de Ordu Günleri çalışmalarımıza destek veren Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ünye’ye hizmetlerini çok güzel şekilde yaptığına şahit oluyoruz” dedi.

 

Ünsiyad Onursal Başkanı Ateş, “Çocuklarımızın Başarısını Görünce Daha Da Mutlu Olduk”

Gençlerin başarısını görmekten dolayı mutlu olduklarını ifade eden ÜNSİYAD Onursal Başkanı Fahri Ateş sözlerini şöyle sürdürdü; “Mutlu olmanın yaşı yok. Her yaşta mutlu olabilirsiniz. Keyifli bir program gerçekleştirdik. Çocuklarımızın başarısını görünce program daha da önem kazandı ve mutlu olduk. Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum”

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu