GündemYaşam

Tavlı, Ünye’yi Mühendislerle Konuştu!

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ilçedeki Harita Mühendisleriyle bir araya geldiği toplantıyı, Asarkaya Kent Ormanı’nda gerçekleştirdi. Toplantıya Başkan vekili Orhan Güler de eşlik etti.

Ünye Belediyesi tarafından Büyükşehir katkılarıyla Haziran ayında açılışı yapılan Asarkaya Kent Ormanı Cafe & Restaurant misafirlerini ağırlamayı sürdürüyor. Şehrin kalabalık ve gürültüsünden bir nebze uzaklaşmak isteyenler Asarkaya Kent Ormanı’nda doğa ile baş başa kalabiliyor.

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ilçedeki harita mühendisleriyle bir buluşma tertip ederek, fikir istişaresi için Asarkaya’yı tercih etti. Mühendisler, adeta Ünye’nin seyir terası vazifesi gören bu alanda hem dinlenme fırsatı buldular hem de şehrin geleceğine yönelik fikirlerini sunarak yerel yönetimlere katkı sağladılar.

Burada bir değerlendirme yapan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı,  “İlçemizle ilgili her fikri önemsiyor, her kesimle istişarelerde bulunuyoruz.Ünye’mizde görev yapan Harita Mühendislerimizle bir araya gelerek, kentimiz üzerine sohbet ettik.” ifadeleri ile bu kent için fikri olan herkes ile istişareye önem verdiklerini kaydetti.

Başkanın misafirleri de bu toplantı adına Ünye Belediyesine teşekkür ederek Asarkaya Kent Ormanını yeni haliyle çok beğendiklerini dile getirdiler.

Sohbet ve gezi programı fotoğraf çekimi ile son buldu.

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu