GündemSiyaset

Tosun: “Ünye’nin Kapısını Çalacağı Kimsesi Kalmadı!

Deva Partisi Ordu Milletvekili aday adayı, Ünye eski ilçe başkanı İrfan Tosun, “Ordu’ya Ünyeli bir vekil şart” dedi. Ünye’nin Ordu siyasetinde her zaman söz sahibi bir konumda olduğunu ancak son dönemde Ünye’nin yalnız bırakıldığına işaret eden Tosun, “Ünye’nin kapısını çalacağı, derdini anlatacağı bir vekili yok” ifadelerini kullandı.

Parti teveccühüyle de milletvekili aday adaylığı yolculuğuna çıkan Tosun, daha öncesinde de her kim olursa olsun Ünye’nin bir milletvekili olsun görüşünü savunan bir isim olarak tanındı.

Çınar Gazetemize özel demeç veren DEVA Partisi Ordu Milletvekili aday adayı İrfan Tosun, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ünye ilçemiz Ordu siyasetinde söz sahibi bir konumda idi. Ancak son dönemde bakıldığında mecliste hiç milletvekilimiz olmadı. Ne çalacak bir kapımız var ne de derdimizi anlatacağımız bir milletvekilimiz. Ünye’nin olmazsa olmazı en az bir milletvekili çıkarmaktır. Şuan itibariyle Ünye ilçemizde İYİ Parti’den Sayın Ferhat Çakıroğlu ve ben aday adayı olarak yola çıktık. İlla ki ben olayım derdinde değiliz. Ancak Ünyeli bir milletvekilimiz mutlaka olmalı. Zaten birçok Ünyeli kardeşlerimiz millet ittifakından aday adayı olmak için müracaatlarını gerçekleştiriyorlar. Ünye bugün birçok vilayetten daha büyük bir ilçe olarak öne çıkıyor. Hızla büyüyen bir ilçe olsak da yapılacak denilip yapılmayan hizmetler de ortada değil mi? Bunların bir takipçisi lazım değil mi? Ünye adeta sahipsiz bir şehir oldu. Ünyeli bunu hak etmiyor.”

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu