EğitimFatsaGündemİlçelerİllerKültür- SanatOrdu

Tuzla Sanat Tiyatrosu Ekibi Fatsalı Çocukları Şenlendirdi

 

İstanbul Tuzla İlçesi Fatsalılar Derneği ile Tuzla Belediyesi ve Tuzla Sanat Tiyatrosunun Kurumsal iş birliği ile ülke çapında 18 İl, 60 İlçede başarı ile sahnelenen “SAHNE SENİN TÜRKİYEM” Projesi kapsamında, ilkokul öğrencilerine ücretsiz olarak çocuk oyunları şenliği gerçekleşti.

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde içerisinde animasyon gösterileri, çocuk tiyatroları, yarışmalar, maskot gösterilerinin olduğu programa çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

 

“Ekibe Teşekkür”

Sergilenen birbirinden güzel oyunlarla çocuklar doyasıya eğlenirken miniklerin neşesine ortak olan aileleri de İstanbul Tuzla İlçesi Fatsalılar Derneği, Tuzla Belediyesi ve Tuzla Sanat Tiyatrosu ekibine teşekkür ettiler.

Fatsa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cevat Erbil çocukları daha nice bu tip etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini söyleyerek;

“İnşallah siz sevgili çocuklarımızı bundan sonrada böyle güzel programlarla buluşturmaya çalışacağız. Tiyatro ekibini ilçemize ücretsiz gönderen Tuzla Belediyesine teşekkürlerimi sunuyorum” diye ifade etti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu