GündemÇevreUlubey

Ulubey’e 3,5 Yılda Ömürlük Yatırım

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in göreve başlamasından sonra ilçelerde yatırım hızını artıran Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ), aradan geçen 3,5 yıllık süre içerisinde Ulubey ilçesinde toplam maliyeti 19 milyon 219 bin 654 TL’lik olan alt ve üst yapı projelerini hizmete sundu.

OSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri Başkan Güler’in öncülüğünde 19 ilçede içme suyundan kanalizasyona, yağmur suyu hattından arıtma tesisine kadar alt ve üstyapıda ömürlük yatırımları hayata geçirdi. 3,5 yıllık sürede yapılan yatırımlarla ilçelerdeki sorunlar bir bir çözüme kavuşurken sağlam ve modern altyapı vatandaşların hizmetine sunuldu.

 

 

19 Milyon 219 Bin 654 TL’lik Yatırım İlçeye Kazandırıldı

3,5 yılda Ulubey ilçesinde de hummalı çalışma yürüten OSKİ ekipleri, 19 milyon 219 bin 654 TL’lik yatırımı vatandaşların hizmetine sundu.

Bu kapsamda Ulubeyli vatandaşların kesintisiz ve sağlıklı içme suyuna kavuşması için 90 bin 241 metre içme suyu hattı inşa edilirken, su tutma kapasitesini de artırmak isteyen OSKİ ekipleri 6 adet içme suyu deposunu ve 1 adet su alma yapısını ilçeye kazandırdı.

 

Ulubey’de Yatırımlar Devam Edecek 

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri Başkan Güler’in öncülüğünde geride kalan süre boyunca Ulubey’e yeni yatırımlar yaparak alt ve üstyapıdaki sorunları kökten çözmeyi hedefliyor.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu