Alp TvGündemOrduÜnyeÜnye Belediyesi

Ulubey’in Göz Alıcı Değişimi

ULUBEY’İN SİLÜETİ DEĞİŞİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulubey’in çehresini değiştirerek, ilçeye nefes aldıracak cephe iyileştirme çalışmalarını sürdürüyor.

Mantolama üzerine boyama ve ahşap görünümlü söve çalışması ile binaları sağlıklı bir görünüme kavuşturacak olan ekipler, çalışmayı etap etap hayata geçiriyor.

İlk etap ihalesi kapsamında 21 binanın cephesini yenilemek için çalışmalara başlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Proje ve İnşaat Dairesi Başkanlığı ekipleri, 10 binanın cephe giydirme çalışmalarını tamamladı.

ETAP ETAP HAYATA GEÇİRİLİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler tarafından çalışma başlatılan Ulubey’de yıllardır beklenen cephe iyileştirme çalışmaları etap etap hayata geçiriliyor.

1 km’lik güzergâh boyunca 121 bina ve 157 cephede uygulanacak cephe iyileştirme projesi ile ilçe modern bir görünüme kavuşacak. İlk etap ihalesi yapılan projede 21 binanın cephesini yenileyecek olan Büyükşehir Belediyesi, 10 adet binanın silüetini değiştirdi.

BİNALAR SAĞLIKLI BİR GÖRÜNÜM KAZANIYOR

Sıvası dahi yapılmamış binaların olduğu meydan çevresinde başlayan çalışmalar ile mantolama üzerine boyama ve ahşap görünümlü söve çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi binaları sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor.

Çalışmalar Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan ve Ulubeyli vatandaşların da takdirini topluyor. Başkan Türkcan ve vatandaşlar, yıllardır bekledikleri, ilçelerine nefes aldıracak bu hizmetle ilçelerini buluşturan Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti.

1 3 2 2 3 3

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu