GündemSiyasetÜnye

Ünye Ak Parti’den Sanayi Esnaf Odasına Ziyaret!

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri adına saha ziyaretlerini sürdürerek Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek ziyaretlerini sürdürüyor. İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu ve Teşkilat Mensupları Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Özkan ve personelini ziyaret ettiler. Ziyarete Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı da eşlik etti.

Parti teşkilatı, Türkiye Yüzyılı için 28 Mayıs seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunu söyleyerek sanayi esnafından Pazar günü sandıkta destek istediler. Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, seçimden seçime değil, her daim esnafın yanında olduklarını ifade ederek yatırım ve hizmetlerin 28 Mayıs sonrası da artarak devam edeceğini aktardı.

 

Ak Partili heyet, misafirperverlikleri için Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Ali Özkan’a  teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilediler. Ziyaret, güne dair bir fotoğraf karesi ile ölümsüzleştirildi.

 

Haber: Talip KOCAKOÇ

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu