GündemUlaşımÜnye

Ünye-Akkuş-Niksar Yolu’nda Şantiye Kuruluyor

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, kıs a bir süre önce ihalesi ve yer teslimi yapılan Ünye-Akkuş-Niksar Yolu’nda çalışmaların başlayacağı müjdesini verdi. Karayolları ile yüz yüze bir görüşme sağlayan Başkan Tavlı, haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Belediye Başkanı, Tabakhane Deresi doğu yakasındaki asfalt yenileme çalışmalarının da başlayacağını ifade etti.

Tavlı iletisinde şu ifadelere yer verdi:

“Ünye-Akkuş-Niksar yolunda çalışmalar başlıyor. Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürü Rifat Silov’u, AK Parti İlçe Başkanımız Hasan Fahri Alparslan ile birlikte ziyaret ederek, Ünye-Akkuş-Niksar yolunun son durumu ile Karayolları sorumluluk sahalarında yapılan ve yapılacak olan çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunduk. Bölge Müdürü Silov, Ünye-Akkuş-Niksar yolunda ihaleyi alan Doğan İnşaat’ın kısa süre içerisinde şantiye kurulumunu yapıp çalışmalara başlayacağı bilgisini bizlerle paylaştı.

Öte yandan Tabakhane Deresi’nin doğu yakasındaki yolda asfalt yenileme çalışmaları da yakında başlayacak. İlçemize hayırlı olsun. #ÜnyeİçinÇalışıyoruz”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu