GündemÜnyeYaşam

Ünye Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 12. Olağan Kurulu Yapılacak!

Atatürkçü Düşünce Derneği Ünye Şubesinin olağan 12. Genel Kurulu 5 Mart pazar günü gerçekleştirilecek.

26 Şubat 2023 Pazar günü birinci gün olarak gerçekleştirilen ancak çoğunluk sağlanamadığı için 5 Mart Pazar gününe ertelenerek,  Atatürkçü Düşünce Derneği Ünye Şubesi binasında saat 12’de üyelerinde katılımı ile yeniden 12. Olağan Genel Kurulu yapılacak.

3 yıllık süre için yapılacak olan genel kurulda, derneğin yönetim, denetim, disiplin ve genel merkez için üst kurul üyeliği seçimlerinin yapılacağını duyuran Atatürkçü Düşünce Derneği Ünye Şube Başkanı Mustafa Kılıçarslan, “ şuan da netleştirilmiş bir listenin olmadığını, görev almak isteyen sorumluluk sahibi üyelerin aday olabileceğini belirtti.

ADD Başkanı Mustafa Kılıçarslan, hafta sonu yapılacak genel kurulu ile yeni yönetimini seçeceklerini, blok liste ile değil de Çarşaf listeyle belirlenecek yeni yönetim de ilk toplantısında görev dağılımı yapacak ve başkanını seçeceklerini belirterek,

“ Kamu yararına bir derneğiz.   Görev aldıktan sonra çalışma alanlarımız belli. Eğitim sisteminde uygulanırken görebildiğimizi bir takım aksaklıklar ile ilgili önerimizi sunmaya devam edeceğiz.  Diğer kurum ve kuruluşlarla iş birliği yaparak, kamu yararına olan bütün konularda yer almaya devam edeceğiz. “ dedi.

Haber: Gülten KODAL

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu