GündemİlçelerSiyasetÜnye

Ünye Belediye Meclis Üyeleri Açıklandı

31 Mart 2024 yerel seçimleri için partiler Belediye Meclis üyelerini ve Kontenjan Adaylarını ilçe seçim kuruluna verdiler.

Parti Listeleri şu şekilde açıklandı;

Ak Parti Kontenjan Listesi : Dr. Ali Coşkun, Yeliz Ürer Araz, Ahmet Şahin

Belediye Meclis Üye Listesi: Neşe Akgül Tiyaloğlu, Deniz Benli, Ethem Rasim Uysal,  Abdülkadir Demir, Mehmet Arslan, Mustafa Kemal Okuyan, Yılmaz Turan, Orhan Güler, Hasan Çarkacı, İsa Türk, Hüseyin Kalkan, Ercan Yıldırım, Merve Nur Tokaç, Dursun Odabaşı, Hüseyin Altun, Mustafa Şener, Mustafa Fidan, Tuncay Koç, Arif Safa Sarı, Rıfat Köylü, Suna Yerlikaya, Ahmet Kubilay Özkan, Cüneyt Demirel, Yunus Kırımlı, Nazlı Ece Kaplan, Süleyman Okuyucu, Cezmi Köse, Seyfettin Koç

Yeniden Refah Partisi Kontenjan; Mehmet Üstündağ, Ömer Güney

Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis Üyeleri; Hasan Okan Yanık, Aydın Çelik, Engin Şentepe, Murat Karaman, İlker Yılmaz, Musa Öztürk, Uğur Kırca, Ergin Hamarat, Ahmet Furkan Ağca, Atay Görgülü, Mustafa Kader Kaymak, İbrahim Dalgıç, Hasan Demir, İdris Tiyaloğlu, İbrahim Çubuk, Kerim Yılmaz

İyi Parti Kontenjan Listesi; Hasan Eloğlu, Arif Yürük, Murat Çıraklı

İyi Parti Belediye Meclis Üyeleri; Yaşar Yürük,  Şengül Ağca, Mehmet Türedi, Servet  Zeren, Hasan Gümüş, Nuri Pelit, Adnan Sobi, İbrahim Veyisoğlu, Yılmaz Şentepe, Fevzi Güler, Ali Arslan,  Kadir Varilci, Nihat Yılmaz, Sezai Avcı, Hasan Bulut, Ahmet Sarı, Yücel Tokatlı, Hüseyin Çiçek, Mustafa Emrah Yılmaz, Ferhat Güney, Hüseyin Yeşil, Mustafa Kaya, Resul Ekrem Efil, Davut Yılmaz, İdris Odabaşı, Osman Koç, Harun Şirin, Erdoğan Emek

Cumhuriyet Halk Partisi Kontenjan Listesi: Mevlüt Öztürk, Osman Çakın, Arslan Güdek

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üye Listesi; Kemal Maral, Serdar Yılmaz, Güven Giral, Mehmet Karaman, Halil Alp, Sümeyya Sezgin Baş, Kadir İyibilen, Adem Ustaoğlu, Murat Şahin, İsmet Şen, Özkan Arifoğlu, Gürsoy Akın, Arda Çapar, Nurten Duman, Hüseyin Gülten, Arif Özmaden, Mahir Öztürk, Güner Öztürk, İcrami Akyüz, Hatice Kıyaklı, Musa Atasoy,  Mine Beşlioğlu,  Zafer Demir,  Ayhan Demir, Ezgi Okuyucu, Gürkan Poyraz, Birgül Çarşambalı, Abdüsselam Volkan Gezmiş

Saadet Partisi Kontenjan Aday Listesi; Ahmet Kesimoğlu, Ümmü Özkaya, Aydın Türkmen

Saadet Partisi Belediye Meclis Üye Listesi; Serdar Süleyman Özel, Mehmet Soydan, Ahmet Özkaya, Ahmet Kuşlu, İsa sarı, Saliha Kaçmaz, Adem Erdim, İbrahim Demir, Sinan kanca, Rüveyde Ustaoğlu, Bayram Ortatepe, İlyas Haşlama, Niyazi Çavuşoğlu, Yasemin Karagöz, Davut Yazlı, Süleyman Akçay, Hasan Yeğin, Mustafa Kaynar, Osman Nuri Güner, Osman Kuru, Cengiz Çimen, Furkan Kesimoğlu, Ramazan Kılıç, Naim Tokaç, Yakup Yürük, Hasan Arslan, Anıl Salman Ustaoğlu, Özge Nur Şahin

Gelecek Partisi Belediye Meclis Üye Listesi; Mehmet Korkmaz, Sultan Okutucu, Celile Korkmaz, Sezai Güdek, Yüksel Bilgin, Tevrat Azaklı, Ayhan Korkmaz, Öznur Uzun, Orhan Özbay, Onur Türedi, Yeter Topuz Felek, Fatih Şeker, Nihal Sekmen, Burhan Genç, Serap Şirin, Aydanur Arslan, Ayşe Cindioğlu, Zafer Okutucu, Özcan Cindioğlu, Halit Cindioğlu, Nurullah Cindioğlu, Mustafa Arslan, Zihni Uysal, Murat Yeşilçay

Unye Belediyesi Meclis Uye Adaylari 1

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu