GündemİlçelerOrdu Büyükşehir BelediyesiSiyasetÜnye

Ünye Diğer İlçelere göre Farklı

Geçtiğimiz günlerde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret ederek değerlendirmelerde bulunan MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, ilçede nerede sorun varsa bizler o sorunu çözmek için var gücümüzle çalışacağız açıklamalarında bulundu.

Alp Tv’ye verdiği özel röportajında Ordu ziyaretini değerlendiren Başkan Hacıimamoğlu, ziyaretin önemli ve verimli geçtiğini söyleyerek, açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“ Göreve geldiğim süre içinde ben ve yol arkadaşlarımla birlikte durmaksızın elimizden geldiği kadar vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın yanında olmaya çalıştık. Sorunlarına hep birlikte ortak olmak istedik. Yaptığımız ziyaretlerin amacı sadece hal hatır sormak değil. Bir sıkıntı dertleri varsa onları anında yerinde tespit ederek ekibimle beraber sorunları yerinde çözüm üretebilmektir. Sorunları iletmemiz gereken yerlerden birisi de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’dir. 2 yıldır araştırıp yerinde tespit ederek derleyip topladığımız vatandaşlarımızın sorunlarını bir dosya halinde kendisine ilettik. Birlikte istişarelerde bulunarak çözüm odaklı konuştuk. Kendisinin de Ünyeli olmasından dolayı Ünye’ye farklı bir gözle bakıyor. Ünye için büyük bir özveri ile çalıştığına şahit oldum. Ziyaretimizden memnun kaldık.”

Hacıimamoğlu,”Ünye’nin Vitrini Hale Gelecek Her Projede Yer Alacağız”

Ordu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hacıimamoğlu, diğer ilçelere göre Ünye’nin Mehmet Hilmi Güler’in gözünde farklı bir yeri olduğunu belirterek, İlçede yapılan her güzel projenin partileri ile birlikte projede olacaklarını dile getirdi.

Ünye’deki sorunların Türkiye genelinde bütün ilçelerde de olduğunu ifade eden Başkan Hacıimamoğlu, Trafik ya da başka sorunlar da çözümler üretilmesi gerektiğini söyleyerek sözlerini şu şekilde tamamladı;

“Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu zamana kadar nasıl özveri ile çalışmışsak, bundan sonrada nerede bir darda çaresiz vatandaşımız varsa haberdar olduğumuz andan itibaren çözümlere kavuşturmak için çalışacağımızı Alp Tv aracılığı söz verdiğimizi bilmelerini isterim.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in diğer ilçelere göre Ünye’ye bakış açısı daha farklı. İlçe için yeni projeler üretmeye çalışıyorlar. Yalıkahvehanesi projesini sadece görsellerde gördüğümüz kadarıyla kafamızda şekillendiriyoruz. Sahildeki proje bittiğinde ilçeye kazandırılmış diğer güzel çalışmalardan bir tanesi olacağına inanıyorum. Ünye’de vitrini hale gelecek her projede partimiz olarak yer alacağımızı söylemek istiyorum.

Türkiye’ de olduğu gibi Ünye’ninde en büyük sorunlardan bir tanesi olan trafik sorunuyla karşı karşıyayız. Özellikle Niksar caddesinde inanılmaz bir trafik sorunu var. Artan nüfus, beraberinde oluşan araba ihtiyacı getirdiği için sorunlar büyüyor. Geçtiğimiz aylarda Niksar caddesindeki ana arterdeki trafik sorunun giderilmesi için bir çalıştay gerçekleştirildi. Çalıştay’da bizlerde kendi fikirlerimizi ortaya koyduk.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu