Gündem

Ünye Kadın Futbol Kulübü, Çatalca Belediyespor Maçı İçin Hazırlıklara Başladı


Ünye Kadın Futbol Kulübü, Çatalca Belediyespor Maçı İçin Hazırlıklara Başladı

Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 1. Lig Play-Off 4. haftasında mücadele eden Ünye Kadın Futbol Kulübü, son deplasman maçında Kocaeli Bayan FK takımını 4-0 mağlup ederek grupta ikinci sıradaki yerini korudu. Dinlenme fırsatı bulan ekip, önlerindeki önemli karşılaşma olan Çatalca Belediyespor maçı için hazırlıklara başladı.

Süper Lig İçin Son hazırlıklar Sürüyor 1
Süper Lig İçin Son hazırlıklar Sürüyor 1

Ünye Kadın Futbol Kulübü, Play-Off Grubu’nda oynadığı üç maçı da 4-0 kazanarak dikkat çekici bir performans sergiledi. Ancak lider Bornova Hitabspor ile golsüz berabere kalarak önemli bir puan kaybı yaşadılar. Şimdi takım, Süper Lig’e yükselme hedefi doğrultusunda son iki maçına odaklanmış durumda.

Çatalca Belediyespor maçı öncesinde Ünye Kadın Futbol Kulübü, teknik sorumlu Muhammet Kışla yönetiminde Pazartesi günü Ünye İlçe Stadı’nda gerçekleştirdiği antrenmanla çalışmalara başladı. Antrenman, yüksek motivasyonla başladı ve öncelikle ısınma hareketleri ve ayak tenisi maçıyla devam etti. Takım, ardından hedefsiz oyunla çalışmalarını sürdürdü. Antrenmanın son bölümünde ise dar alan oyunu oynandı ve morallerin yüksek olduğu gözlendi.

Süper Lig İçin Son hazırlıklar Sürüyor 2
Süper Lig İçin Son hazırlıklar Sürüyor 2

Yeniler ilk Antrenmana sahaya çıktılar

Takıma yeni katılan transferler Gülsüm Aygün ve Erva Karaovalı da ilk kez antrenmana katıldılar. Ayrıca sakatlıkları devam eden oyuncuların tedavilerine devam edilirken, antrenmana katılımları sağlandı.

Ünye Kadın Futbol Kulübü, salı günü ikinci antrenmanını Ünye İlçe Stadı’nda gerçekleştirecek. Bu antrenman, takımın maç öncesi son hazırlıklarını yapacağı önemli bir gün olacak. Çalışma, saat 16.00’da başlayacak ve maç öncesi taktik ve kondisyon çalışmalarıyla devam edecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu