GündemÜnye

Ünye Kurban Bayramına Hazır!

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, vatandaşların sorunsuz ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm tedbirlerin alındığını söyleyerek tüm Ünye halkının bayramını kutladı.

 

Ünye Belediyesi, Kurban Bayramı’nın huzur içerisinde geçirilmesi için tüm tedbirlerini aldı. Temizlik hizmetleri başta olmak üzere zabıta hizmetleri ve fen işleri acil müdahale ekipleri bayram boyunca 24 saat hizmet verecek.

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bayram tedbirlerine ilişkin yaptığı açıklamada, “9 günlük tatilde hem ilçemizdeki vatandaşlarımızın hem de tatilini Ünye’de geçirecek vatandaşlarımızın  sorunsuz ve huzurlu bir tatil süreci geçirmeleri için ekiplerimiz görevlerinin başında olacak. Bayram süresince nöbetçi ekipler görev yapacak ve hizmetler aksamadan devam edecek. Hemşerilerimizin rahat ve huzur içerisinde bayram yapmalarını temin için gerekli önlemleri aldık” dedi.

Ünye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bayram süresince vatandaşların talep ve şikayetlerini değerlendirecek. Temizlik İşleri Müdürlüğü bayram ve 9 günlük tatil sürecinde aralıksız görev yapacak.

Acil müdahale ekiplerinin de bayram süresince hazır tutulacağını belirten Başkan Tavlı, vatandaşların istek ve taleplerini Ünye Belediyesi’nin  323 19 41 numaralı telefonundqn görevlilere iletebileceğini kaydetti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu