GündemEkonomiÜnye

ÜNYE TİCARET BORSASI ZİRVEYE OYNUYOR

Ünye Ticaret Borsası, başarı merdivenlerini güvenle ve istikrarla sürdürüyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından açıklanan 2021 yılı faaliyet raporuna göre Ünye Ticaret Odası Türkiye’de bulunan 113 ticaret borsası arasında 19. sıraya yükseldi.

Karadeniz Bölgesinde ise 4. sıraya yükselen borsanın bu gururu hakkında açıklama yapan Borsa Başkanı Mustafa Uslu, takım çalışmasının getirdiği başarıyı şöyle değerlendirdi:

“Birliğimiz tarafından açıklanan 2021 Yılı Faaliyet Raporunda ülkemizde bulunan 113 borsa arasında işlem hacmine göre Ünye Ticaret Borsası’nın 19. sıraya, Karadeniz’de bulunan 13 borsa arasında da 4. sıraya yükselmesi bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir.

2013 yılında devir aldığımızda borsamız 113 Borsa arasında 31.sırada yer almakta idi. Bu grafiğimizi 2018 yılında 23. sıraya 2020 yılında da 21.sıraya yükseltmiştik. Şimdi ise 19. sıraya yükselmenin gururunu yaşıyoruz. Bu sonuç takım çalışmasının, güvenin ve karşılıklı olarak paydaşlarımızla kurulan iyi niyetin ve paylaşmanın getirdiği bir sonuçtur.

İnşallah ileriki yıllarda borsamızı daha iyi yerlere getirmeyi hedefliyoruz. Bu uğurda elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz ve üyelerimiz, paydaşlarımız ve personelimiz ile inşallah Bunu Da Başaracağız. Emeği geçen herkese şükranlarımı arz ederim.”

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu