Gündem

Ünye Ziraat Odası’nda Seçim Günü!

Ünye Ziraat Odası Başkanlığı Genel Kurulu 2023 yılı olağan genel kurulu delegelerin ve üretici temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşiyor. Seçimli genel kurulda mevcut başkan Osman Sarıkahraman’ın karşısında rakip olarak Şenel Karakullukçu da listesini ortaya koydu. İki adayın yarıştığı genel kurulda delegelerin oy kullanımın ardından sonuçlar akşam saatlerinde açıklanarak Ünye Ziraat Odası’nın bundan sonraki yol haritası belirlenecek.

 

“İki liste olarak seçimlere gireceğiz. Kardeş kardeş seçimlere katılacağız.” Diyerek seçim sürecini başlatan mevcut başkan Osman Sarıkahraman, diğer aday Şenel Karakullukçu’yu da yanına davet ederek kongreye start verdi. Başkan Sarıkahraman, odanın faaliyet raporlarını sundu, gelir gider tablosunu açıkladı.

Gerçekleştirilen genel kurulu idare etmek üzere Divan Başkanlığını Türkiye Ziraat Odaları Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Soydan yaparken başkan yardımcılığı için Altınordu Ziraat Odası Başkanı Atakan Akça, katip üyelikler için Ünye Teknikerler Dernek Başkanı Musa Kıranlı ve Cengiz Çalık onaylanarak görevlendirildi.

 

Seçime dair detaylar geliyor…

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu