AsayişGündemOrdu

Ünye’de Esrar Ele Geçirildi

 

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekiplerinin uyuşturucuya ve bunlarla ilgili kişilere karşı yürüttüğü mücadele aralıksız sürüyor.

 

 

Konuyla ilgili olarak Valilik basın Bülteninde; “07/06/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince haklarında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yürütülen (16) şüpheli şahsın yakalanmasına yönelik olarak (16) ayrı adreste arama yapılmış, aramalarda (2) gr. Esrar maddesi ile (1) adet Sentetik Ecza maddesi ve (100) adet 9×9 mm çapında mermi ele geçirilmiş olup, (8) şüpheli hakkında uyuşturucu madde kullanmak suçundan ayrıca adli işlem yapılmıştır. Adli mercilere sevk edilen şüpheli şahıslardan (1)’ i tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.

 

07/06/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan şüpheli (2) şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

08/06/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce 2313 Sayılı Kanuna Muhalefet suçu kapmasında (14) kök Kenevir bitkisi ele geçirilmiş olup; olay ile ilgili tahkikat devam etmektedir.

 

09/06/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada toplam (50) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; hakkında uyuşturucu madde ticaretinden dolayı adli işlem yapılan şüpheli şahıs sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.” denildi.

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu