Gündem

Ünye’de Silahlı Saldırı!

Ünye Fevzi Çakmak Mahallesi’nde meydana gelen silahlı saldırı, akıllara 15 yıl önce yaşanan başka bir saldırı olayını getirdi. ATM’den para çekmek için yol kenarında duran motosikletli, başka bir araçtan açılan ateşle vuruldu. Vurulan kişinin daha öncesinde bir başkasını vurduğu, cezaevinden yeni çıktığı öğrenilirken şimdiki olayın da misilleme olduğu düşüncesini akıllara getirdi.
Köprübaşı mevkii Irmak Caddesi üzerinde bulunan ATM’den para çekmek isteyen bir vatandaş, yoldan geçen otomobilden açılan ateş sonucu vuruldu. Öğrenilen bilgiye göre, silahlı saldırıya uğrayan kişinin Saraycık Mahallesi nüfusuna kayıtlı “Ecevit” lakaplı Turgay U. olduğu bildirildi.

Öğle saatlerinde motosikletiyle birlikte Tabakhane Deresi alternatif yol üzerinde motosikletiyle seyir halinde giden Turgay U.’nun henüz kimliği belirsiz bir kişiler beyaz renkte otomobilleriyle Turgay Uysal’ın yanından geçerken kurşun yağmuruna tuttular. Silahlı saldırıya uğrayan Uysal’a 4 kurşun isabet etti.
Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Özel Ünye Çakırtepe Hastanesine kaldırılan Turgay U.’nun durumu belirsizliğini korurken, olayla ilgili Ali K. isimli bir kişi gözaltına alındı.
Olayla İlgili soruşturma başlatılırken olayın misilleme mi olduğu üzerine henüz net bir bilgi yok!

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu