GündemEkonomi

Ünye’deki Emlak Sektörü İftarda Buluştu!

Ünye’de faaliyet gösteren emlak işletmeleri, düzenlenen iftar programında bir araya geldiler. Yüzüncü Yıl Restaurantta gerçekleştirilen iftarda buluşan sektör temsilcileri birlik beraberlik mesajı verdi, sektöre ilişkin sorun ve çözümleri konuştular.

İftar etkinliği, Ünye Cici Baba Emlak sahibi Hasan Şenses ve Tepe Emlak sahibi Ceyhan Akkaya tarafından organize edildi. İlçe genelindeki emlakçılar ve aileleri bu programı bir kaynaşma etkinliği olarak değerlendirdi.

Programın ev sahiplerinden Tepe Emlak Sahibi Ceyhan Akkaya yaptığı açıklamada katılımcılara teşekkür ederek yeni programlarda birlikte olma temennisinde bulundu. Akkaya, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sektörümüzdeki gönül dostlarımızla bir arada olmanın keyfini yaşıyorum. Kaynaşma, istişare ve bir aile ortamında bu akşam iftarlarımızı açalım dedik. Öncelikle bu organizasyonumuzda bizleri yalnız bırakmayan siz dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Yine İnşallah birlikte yeni programlar yapmayı diliyoruz. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ederiz.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu