GündemEkonomi

Ünyeli İş İnsanı Cemal Arkan Antalya’da İnşaat Sektörünün Tanınan İsimlerinden

Aslen Ünyeli olan ve 1990 yılından bu yana Antalya’da ikamet eden, Cemal Arkan İnşaat Taahhüt Emlak Turizm Ticaret Limited Şirketi sahibi Cemal Arkan, Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp’i turizm kentinde misafir etti. Ajans Haber Müdürü Talip Kocakoç ve Reklam Halkla İliişkiler Sorumlusu Mahmut Çiçek’in de bulunduğu Antalya sohbetinde Ünye ve bölge gündeminin yanı sıra Antalya’daki Ünyeliler de konuşuldu.

İnşaat sektörünün tanınan isimleri arasında kendine yer eden iş insanı Cemal Arkan, Ünyelilere her zaman kapılarının açık olduğunu söyledi.

Askerlik görevinin ardından Antalya’ya yerleşen ve burada hayatını kuran Arkan, Ünye’yi çok sevdiğini ve zaman zaman ailecek geldiklerini söyledi.

Ünye ile irtibatlarını hiçbir zaman kesmediklerini dile getiren Cemal Arkan, “Sevdamız devam ediyor” diyerek gurbetten sılayı şöyle yorumladı:

“Ünye’den gelen herkes misafirimiz. Zaman zaman asker geliyor. O kadar seviniyoruz ki yanında olup sahip çıkıyoruz. Ünye’ye her zaman gidemesek de samimi dostlarımız vardır. Ünye’ye bir işimiz düşse de oradaki dostlarımız yardımcı olurlar sağolsunlar. Eşim ve çocuklarım Ünye’yi, Tekkiraz’ı, mahallelerimizi ve Ordu coğrafyasını çok seviyorlar.”

Antaya’da sosyal çevresince sevilen bir konuma sahip olan İş İnsanı Cemal Arkan, burada siyasi çalışmalarda da bulunmuş ve siyaseti vatandaşa, memlekete hizmet etme aracı olarak görüyor. “Siyasetin sağı solu olmaz, buralar hizmet makamı” diyen Arkan, gazeteci misafirleriyle Ünye hasreti gidererek Ünyelilere de selamlarını iletti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu