GündemÜnye

Ünye’ye 3. Noter Açıldı

Ünye 3. Noterliği, Atatürk Mahallesi, Devlet Sahil Yolu’nda faaliyetlerine başladı. Aslen Konyalı olan ve avukat kimliği ile tanınan Kemal Taşpınar, gelişen Ünye’nin ihtiyaçları arasına giren 3. Noterlik hizmetini açtı.

Bir süre İkizce ilçesinde noterlik hizmeti veren Ünye 3. Noteri Kemal Taşpınar, gazetemize yaptığı açıklamada süreci şöyle değerlendirdi:

“1966 yılında Konya’da doğdum. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Konya’da 30  yıl serbest avukat olarak faaliyette bulundum. Daha sonra 2 buçuk yıl kadar Ordu İkizce’de noterlik faaliyetinde bulundum.  Ünye’ye taşındım ve burada yaşamaya başladım.  Daha sonra Ünye 3. Noterliği için ilan açılınca Ünye’yi ve Ünyelileri sevdiğim için müracaatımı yaptım ve faaliyete başladım. Noter olarak taraflar arasındaki hukuki işlemleri belgelendiriyoruz ve ileride çıkabilecek hukuki meseleleri önlemek için karşılıklı imza altına alıyoruz. Ünye’mize hayırlı olsun.”

Ünye 3. Noterliği, Atatürk Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, No:675 adresinde BİM Market yanında faaliyetlerine başladı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu