GündemÜnye

Ünye’ye Ömürlük Yatırım : “Vatandaşlarımızın Hayatını Kolaylaştıracağız”

OSKİ genel müdürlüğünce Ordu Büyükşehir belediyesinin destekleri ile Ünye’nin su altı projeleri ve kanalizasyon hatları üzerine çalışmalar ve yatırımlar başlatıldı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Gülerin’in talimatlarıyla Ünyeye  ömürlük bir yatırımın gerçekleşeceği belirtildi. Su hatları üzerine yapılacak bu projede su altyapılarının garantiye alınarak yatırımlarla destekleneceği ve yeni yatırımlara imza atılacağı belirtildi.

VATANDAŞLARIMIZIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMA ÇABASINDAYIZ

Ordu’nun 19 ilçesinde 3,5 yılda hayata geçirdiği yatırımlarla vatandaşların hayatını kolaylaştıracak yatırımlara imza atan OSKİ, 3,5 yılda Ünye ilçesine 66 Milyon 312 bin 190 TL’lik yatırım yaptı. Yapılan bu yatırım kapsamında 162 bin 120 metre içme suyu hattını sil baştan yenileyen ekipler ilçeye ayrıca 25 bin 458 metre kanalizasyon hattı, 1 km yağmur suyu hattı, 9 adet içme suyu deposu, 1 adet su alma yapısı, 3 adet sonda kuyusu ve 1 adet fosseptik yapımını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Yatırımların vatandaşların hayatını kolaylaştıracak şekilde ilerlediğini söyleyen Başkan Güler , çalışmaların tüm hızı ile devam edeceğini belirtti.

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu