EğitimGündemÜnye

Uslu: “Eğitime Desteğimiz Devam Edecek”

Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2019 yılında Ünye Ticaret Borsası ile yaptığı işbirliği ile mesleki alandaki donanımlarını geliştirirken edebiyat, kültür ve sanat alanındaki destekler neticesinde geleceğe daha emin adımlarla yürüyor.

Okul yönetimi düzenlediği bir program ile Ticaret Borsası yetkililerini okula davet ederek Borsa Başkanı Mustafa Uslu’ya teşekkür plaketi takdim ettiler. Okul Müdürü İsa Ünel , Uslu ve beraberindeki misafirlerine okul içerisinde gezi halinde bir sunum yaptı.

 

Okul Müdürü Ünel: “3 Yılda Önemli Gelişme Kaydettik”

Okulun kütüphane bölümünü de ziyaret eden heyet, buranın adeta bir yaşam alanı olduğunu ifade ettiler. Burada katkılarından dolayı misafirlerine teşekkür eden Okul Müdürü İsa Ünel şu değerlendirmelerde bulundu:

“Ünye Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Gür ve Üye Halit Veyisoğlu ile birlikte Okulumuz Ünye Ticaret Borsası ile 2019 yılında yaptığı işbirliği ile geleceğe daha emin adımlarla yürüdü. Bu 3 yıllık süreçte okulumuzun atölyeleri geliştirildi, okulumuza 372 adet kitap hediye ederek kendileri bizlere destek oldular. Bunun yanı sıra yine ulusal anlamdaki yarışmalara katılım gösteren öğrencilerimize çok yardımları dokundu. Ünye Ticaret Borsası, destek anlamında ne talebimiz olduysa yanımızda oldular. Okulumuzda mesleki anlamda 5 alan, 8 dal var ve eğitim öğretim devam etmektedir. Kontenjan sıkıntımız yoktur. Mesleki anlamda ve sosyal kültürel anlamda başarılarımız zirvededir. Biz Ünye Ticaret Borsası ile olan işbirliğimizin devam etmesi temennisindeyiz.

 

Başkan Uslu: “Okulumuza Desteğimiz Sürecek!”

Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu ise borsa olarak okula olan desteklerinin süreceğini ifade ederek şöyle konuştu:

“Bizler eğitim camiasına her zaman yakınız. Desteklerimiz her zaman devam edecektir ki burada bir gelecek yetişiyor, kalifiyeli personel yetişiyor. Mesleki çalışmalarınızda öğretmen ve öğrenci kardeşlerimize de başarılar diliyorum.”

Haber: Talip KOCAKOÇ

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu