GündemÜnye

Ütso’dan Yeniden Refah’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı, iş ve ekonomi dünyasında sıkıntılar yaşandığını, bunu gözlemlediklerini ve çözüm konusunda ekonomi paydaşları ile ortak bir çalışma yapacaklarını söyledi.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) Başkanı İrfan Akar ve yönetimi, Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu. Geçtiğimiz haftalarda göreve getirilen İlçe Başkanı Hayati Balcı’ya “Hayırlı olsun” demek üzere gerçekleşen ziyarette ilçe ekonomisi ve yerel gündem üzerine de fikir alışverişi yapıldı.

Aynı zamanda iş insanı kimliği ile bilinen ve Ünye Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminde bulunan Hayati Balcı, misafirlerini titizlikle ağırlayarak kendileriyle istişarede bulundu. Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanlığı olarak ilçedeki iş dünyası ve ekonomiye yön veren kurumlarla sürekli irtibatta olacaklarını ve siyasi taraf olarak esnafın sorunlarıyla da ilgileneceklerini ifade etti. Başkan Balcı, sıkıntıları bildiklerini ve çözüm noktasında iş dünyası ile ortak hareket edecekleri mesajını verdi.

Ziyaretler ÜTSO heyeti ve Yeniden Refah Partisi tarafının güne dair fotoğraf karesi ile sona erdi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu