GündemOrdu Valiliği

Vali Sonel, “Devletimiz Her Daim Vatandaşımızın Yanındadır”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantıları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzenlediği “Halk Günü” toplantılarıyla vatandaşların sorun, sıkıntı, şikâyet ve taleplerini dinlemeye özen gösteren Vali Sonel, gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında 358 vatandaşın sorunlarına çözüm bulmaya çalışarak, dualarını aldı.

Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” toplantısında vatandaşlarımız tarafından kendisine iletilen taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi için ilgili kurum yöneticileriyle birlikte gayret gösterdi. “Kapımız sizlere her zaman açıktır” diyen Vali Sonel, “Her türlü sorunlarınızda bizlere ve çalışma arkadaşlarımıza çok rahat ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorunlarını, sıkıntılarını gidermek, dertlerinizi biraz da olsa  çözebilmek  için çalışma arkadaşlarımızla gayret ediyoruz. Devletimiz her daim sizlerin yanındadır” Aileleri ile birlikte gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek, çeşitli hediyeler veren Vali Tuncay Sonel, öğrencileri olan aileler için kırtasiye ile kıyafet, yakacak yardımı, alışveriş kartları ve gıda paketi yardımlarının yapıldığını belirtti ve “Halk Günü”ne gelen tüm vatandaşların boş gönderilmeyeceğini, talep edilen yol, sağlık yardımı, iş talebi, eğitim desteği gibi tüm ihtiyaçların giderilmesi noktasında gereken özenin gösterildiğinin altını çizdi.

“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlar da, “Bizleri güler yüzüyle karşılayan, dertlerimizi dinleyen, ilettiğimiz sorunlara, sıkıntılara çözüm bulan, bizlerden yardımını, desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e teşekkür ediyoruz” diyerek, duygularını dile getirdiler.

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu