GündemOrdu ValiliğiYaşam

Vali Sonel, Halk Günlerini Sürdürüyor

Ordu Valisi Tuncay  Sonel, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirdiği “Halk Günü”toplantılarını sürdürüyor.

Düzenlediği “Halk Günü” toplantılarıyla vatandaşların sorun, sıkıntı, şikâyet ve taleplerini dinlemeye özen gösteren Vali Sonel, gerçekleştirdiği “Halk Günü” toplantısında 336 vatandaşın derdine derman oldu ve hayır dualarını aldı.

 

Toplantıya katılan vatandaşlarla bir süre sohbet ederek hal ve hatırlarını soran Vali Tuncay Sonel, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi için ilgili kurum yöneticileriyle birlikte gayret gösterdi.

 

Sonel: “Vatandaşlarımızı Boş Göndermiyoruz”

Vatandaşlarla yakından ilgilenen ve hatırlarını soran Vali Sonel, ”Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için buradayız. Sağlık yardımlarımız başta olmak üzere hayırseverlerimizin katkılarıyla sağlanan gıda kartları, gıda paketleri, öğrencisi olan ailelerimiz için kırtasiye, kıyafet yardımları

veriyoruz. Vatandaşlarımızın sorun, talep ve şikâyetlerini dinleyerek, çalışma arkadaşlarımızla birlikte çözüme kavuşturmaya gayret gösteriyoruz. Amacımız, devletimizin sıcaklığını, şefkatini tüm vatandaşlarımıza göstermektir. Vatandaşlarımızı boş göndermiyor, yardımcı olmaya çalışıyoruz” dedi.

 

“Halk Günü” toplantısına katılan vatandaşlar da, “Bizleri güler yüzüyle karşılayan, dertlerimizi dinleyen, ilettiğimiz sorunlara, sıkıntılara çözüm bulan, bizlerden yardımını, desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e teşekkür ediyoruz” diyerek, duygularını dile getirdiler.

“Halk Günü” toplantısına aileleri ile birlikte gelen çocuklara da her zaman olduğu gibi sevgisini gösteren, onlarla yakından ilgilenen Vali Tuncay Sonel, verdiği çeşitli hediyelerle onları sevindirdi.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu