GündemİlçelerOrdu ValiliğiYaşam

Vali Sonel, “Vatandaşlarımıza Kapımız Açık”

Vali Tuncay Sonel, düzenlediği “Halk Günü” toplantılarıyla vatandaşların sorunlarını, talep ve şikâyetlerini dinlemeye devam ediyor.

Valilik toplantı salonunda vatandaşlarla bir araya gelen Vali Sonel, “Halk Günü”ne katılan vatandaşların hal ve hatırını sorarak, Ramazan aylarının hayırlı olması dileğinde bulundu.

Bugün gerçekleştirilen “Halk Günü”nde, 218 vatandaşımızı dinleyerek kendisine iletilen tüm talepleri not alan ve çözüme kavuşturmak için çaba sarf eden Vali Sonel, “Halk Günü” toplantısında hazır bulunan kurum müdürlerine de talimatlar vererek, vatandaşların ilettikleri sorun, sıkıntı ve taleplerin bekletilmeden çözüme kavuşturulmasını istedi.

Devletin güler yüzünü, şefkatini ve merhametini her zaman olduğu gibi bugün de vatandaşlarımıza gösteren Vali Tuncay Sonel, “Tüm çalışmalarımızı vatandaş odaklı yürütüyoruz. Vatandaşımızın memnuniyeti, bizim önceliğimizdir. Valiliğimizin kapıları her zaman sizlere açıktır. Her Çarşamba olduğu gibi bugün de sizlerin dertlerine derman olmaya çalışıyoruz. Ramazan ayı münasebetiyle Devletimizin ve hayırsever iş insanlarımızın destekleri ile temin ettiğimiz gıda paketlerimizi ihtiyaç sahibi ailelerimize vereceğiz. Talepleriniz kısa sürede yerine getirilecektir, endişeniz olmasın” diye konuştu.

“Allah devletimize zeval vermesin. Allah Sayın Valimizden razı olsun” diyen vatandaşlarımız da, “Her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da Sayın Valimiz bizlerden yardımını, desteklerini esirgemedi. İlettiğimiz her türlü sorunlarımızı, şikayetlerimizi dinleyerek, bizleri mutlu etti. Allah ayağına taş değdirmesin” diyerek, duygularını dile getirdiler.

“Halk Günü”ne aileleri ile birlikte gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Vali Sonel, verdiği çeşitli hediye ve oyuncaklarla onları da sevindirdi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu