GündemİlçelerSiyasetÜnye

VATANDAŞLAR ARTIK YETER DİYOR!

Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun Deva Partisi olarak 2023 seçimlerine hazır olduklarını belirtti.

Alp TV’ye verdiği özel röportajı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kasım ayında seçim yok, 2023 yılının Haziran ayında seçim olacağını açıklamasının ardından partilerde bir hareketlenme olduğu gözlerden kaçmadı.

 

Deva Partisi Ünye İlçe Başkanı İrfan Tosun yaptığı açıklamalarda;

“Seçimler bugünde olsa yarın da hazırız 2023 yılında da hazırız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı ile ilgili açıklamasını yaptı. Millet ittifakının ortak adayı ile ilgili bir açıklama beklediğini söyledi. Gazeteciler tarafından da gündeme getirilen bir konu. Biz diyoruz ki seçim tarihini 2023 yılında değil de daha önceden açıklarsanız, bizlerde erkenden cumhurbaşkanı adayımızı açıklarız. Bundan sonraki süreç içerisinde millet ittifakının projelerini cumhurbaşkanı ortak adayımız çıkar açıklar. Bizler cumhur ittifakı adayını merak etmediğimiz gibi onlarında bizim adayımızı çok merak etmemeleri gerekiyor. Türkiye bu gidişat içerisinde, ekonomik denge bozukluğu ile 2023 yılının Haziran ayını görür mü bilemiyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Seçimlere Deva Partisi Logosu ile Gireceğiz!

Yeni seçim yasasının ardından Deva Partisi Logosu ile tüm seçim hazırlıklarının devam edeceğini ifade eden Tosun:

“Yeni çıkan seçim yasası oldu. Bu seçim yasasına göre yeni seçim yasası kuralları normal tarihinde uygulandığı zaman geçerli olacak. Daha önce olursa eski sistemdeki uygulamamı yapılacak bunu zaman gösterecek. Biz Deva partisi olarak her türlü şartlarda eski ya da yeni sistem seçime her türlü hazırız. 7/24 saat çalışıp mesai yaparız. Deva partisi olarak damla damla büyümeye devam ediyoruz. Genel Başkanımızın da açıkladığı gibi seçimlere Deva Partisi logosu ile gireceğiz. Sahalarda halep orada arşiv burada hep birlikte göreceğiz. Türkiye daha kötü günlere gitmeden, bir an önce erken seçim olurda bu karanlık gidişat bir an durur. Sokakta esnaflar ile görüştüğümüzde, bizden çok halk erken seçim istiyor. Artık yeter yorulduk diyor. Bunu zaten sandıklarda yansımasını göreceksiniz. İşte o zaman milletin neden erken seçim istediğini görecekler.”

Haber: Gülten KODAL

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu