GündemÇamaşOrdu

Vatandaşların Kullanımına Açıldı

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinde vatandaşların sosyal ve kültürel amaçlarla kullanması için başlattığı kent meydanı çalışmasını tamamlayarak içerisinde oyun gruplarının da bulunduğu meydan çocukların da yüzünü güldürdü.

 

Altyapıdan üstyapıya, tarımdan turizme, enerjiden teknolojiye birçok alanda yürüttüğü çalışmalarla örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediyesi hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla takdir topluyor.

 

Vatandaşların Kullanımına Açıldı

 

Ordu genelinde hayata geçirdiği çağdaş şehircilik çalışmaları ile göz doldurmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, ilçelere de modern görünüm kazandırıyor. 19 ilçeye kent meydanı kazandırarak sosyal yaşam alanları oluşturma çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Çamaş ilçesinde şehrin orta konumunda bulunan alanı kent meydanı yapmak amacıyla başlattığı çalışmaları tamamlayarak vatandaşların kullanımına açtı.

 

Çocuklar Oyun Grupları İle Sevindi

 

Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından uygulanan proje kapsamında alan üzerinde begonit zemin kaplama, beton bordür ve kauçuk zemin kaplama çalışması uygulandı. Büyükşehir Belediyesi, çocuk oyun grubu yerleşimi, peyzaj ve aydınlatma çalışması ile Çamaş’a modern bir meydan kazandırdı. Meydan üzerinde yer alan oyun grupları çocukların da yüzünü güldürdü.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu