Gündem

YAĞMUR ALTINDA TARİHİ MİTİNG

 

ENVER YILMAZ’DAN AYBASTI’DA GÖVDE GÖSTERİSİ

BİNLERCE KİŞİ, SOKAKLARA, CADDELERE SIĞMADI

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ın Aybastı ilçesinde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti dev bir mitinge dönüştü. İlçe tarihinin en büyük mitinglerinden birinin yapıldığı cadde üzerinde, soğuk havaya ve sağanak yağmura aldırış etmeden toplanan binlerce kişi, Yılmaz’ı adeta bağrına bastı.

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, iki gün konaklayacağı Aybastı ilçesini ziyaret etti. İlçe girişinde, davul ve zurnalar eşliğinde karşılanan Yılmaz’a vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundu.

İlçe merkezinde, esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Enver Yılmaz’a ilgi oldukça yoğundu. Aybastılıların sıcakkanlılığı ve misafirperverliği, Enver Yılmaz’ı adeta bağrına bastı.

Ziyaretler sırasında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Enver Yılmaz, 31 Mart sonrası, tüm sorunlara çözüm üreteceklerini belirtti.

Aybastılı vatandaşlar da Enver Yılmaz’a olan desteklerinin tam olduğunu belirtti.
Yılmaz’ın esnaf ziyaretleri kısa süre sonra dev bir mitinge dönüştü.

AYBASTI’DA GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Enver Yılmaz Aybastı’da yaptığı mitingde gördüğü kalabalık karşısında gözyaşlarını tutamadı. Yılmaz konuşmasında, “Bu soğuk havaya rağmen bugün bizi bağrına basan kıymetli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Her zamanki gibi Enver Yılmaz kardeşinizi bağrına bastınız. Aybastı’yı her zaman kendi ilçem gibi gördüm. Aybastı’yı hiçbir zaman Ordu’dan, Ulubey’den, merkezden ayırmadım Aybastı’ya her geldiğimde kalbim kütür kütür atardı. Bugün de o heyecanım, o gururum, sizleri burada gördükten sonra bin kat daha artmış oldu. Aybastı’daki bu coşkuyu hesap edebiliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum Allah razı olsun sizlerden” dedi.

AYBASTI’DA SORUN KALMAYACAK

Aybastı’nın ihtiyacı olan otogar, doğalgaz çalışmaları, sanayi sitesi ve Perşembe Yaylası gibi önemli projelerin tamamlanması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Enver Yılmaz, “Siz çağırdınız, biz geldik. Şimdi kaldığımız yerden devam. Ne yapacağız? Otogar başta olmak üzere, doğalgazın kalan yerlerini, sanayi sitesini, Perşembe Yaylası’nı ve nerede yol ve su ihtiyacı varsa hepsini çözeceğiz” diye konuştu.

AYBASTI’DAN REKOR BEKLİYORUM

Aybastı’nın kendisi için özel bir yer olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Ben Aybastı’dan rekor bekliyorum. Hizmetse bizim işimiz, yolsa bizim işimiz, suysa bizim işimiz. Allah izin verirse grup yollarımızdan sonra mahalle yollarımızın tamamını, önce sıcak asfalt sonra beton asfalt yapmak suretiyle hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecek” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2024 03 09 at 14.58.25 1 WhatsApp Image 2024 03 09 at 14.58.25 2 WhatsApp Image 2024 03 09 at 14.58.24 WhatsApp Image 2024 03 09 at 14.58.23 1 WhatsApp Image 2024 03 09 at 14.58.23

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu