GündemEkonomiÜnye

Yaman: “Altın Üzmedi, Yine Üzmez”

Altın fiyatlarındaki son durumu değerlendiren Yaman Kuyumculuk ve Pırlanta İşletme Sahibi Ahmet Yaman, “Altın fiyatları biraz silkelendi” diyerek kendini toparlayacağını ifade etti.
2023 yılına büyük bir yükselişle giren altın fiyatları yatırımcılarını sevindirirken, bir yandan da yatırım yapmak isteyenleri üzdü.
Geçen haftalara oranla yeni haftaya 1.140 TL seviyelerinde giriş yapan altında, yatırım yapmak isteyen müşterilerin altın almak gibi bir düşünceleri varsa tam zamanı olduğunu belirten kuyumcu işletmecisi Ahmet Yaman, “Altında fırsat zamanı” dedi.
Altındaki düşüşün çok büyük oranda olmadığını, fırsatları iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyleyen Ahmet Yaman, “Bu aralar fiyatların 1.140 TL seviyelerinde kalacağını düşünüyorum. Ufak tefek iniş çıkışlar yaşanabilir. İlerleyen zamanlarda yükselişe geçebilir ancak piyasalarda olumlu veya olumsuz gelişmeler altın piyasasındaki seyri değiştiriyor. Altın yatırımcısını şimdiye kadar üzmedi yine üzmez.” Şeklinde konuştu.

Yatırım Yapmak İçin Şimdi Tam Zamanı

Yatırım konusunda en güvenli liman olarak kendini gösteren altın, her koşulda değerini koruyarak ilerlemeye devam ediyor.
Altın yatırımları konusunda bütün tecrübelerini ortaya koyarak açıklamalarda bulunduğunu söyleyen İşletme Sahibi Ahmet Yaman, gram altın yerine külçe altın almalarını tavsiye etti.
Kuyumcular açısından bakıldığında hem müşterilerinin mutluluğu hem de kendi mutluluğu olarak bakıldığını ifade eden Yaman,
“Müşteriler için daha avantajlı ve alınarak değerlendirilmesi gerek en kazançlı yatırım külçe altındır. İstanbul Altın Rafinesinin Karadeniz Bölgesinde Ordu ve Samsun arasında tek bayi olarak işlem yapıyoruz. Uluslararası Yüksek güvenirliği olan tek bayi işletmemizdir. “ ifadelerini kullandı.

Haber: Gülten KODAL

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu