GündemÇaybaşı

Yanık İlküvez’in SKM Açılışını Yaptı

Çaybaşı’nın iddialı isimlerinden biri olan İsmet Yanık, Ak Parti’nin Çaybaşı Belediye Başkan adayı olarak halkın karşısına çıkıyor. Yanık, seçim sürecinde adımlarını sağlam atmaya devam ediyor. Son olarak İlküvez Mahallesi’nde seçim koordinasyon merkezinin açılışını gerçekleştirdi ve bu önemli adımı AK PARTİ ilçe başkanı Adem Genç, MHP İlçe başkanı Hüseyin Bayrak ve Büyük Birlik Partisi ilçe başkanı Adem Demir ile birlikte attı.

Açılış törenine katılan hemşehrilerine teşekkürlerini sunan Yanık, bu coşkulu ve heyecan dolu etkinlikte bir araya gelmenin memnuniyetini dile getirdi. Yanık, yaptığı konuşmada, “Bu kutlu yürüyüşte, bu halk yanımızda olduğu müddetçe heyecanımız ve azmimiz hiç dinmeyecek. Yeniden ÇAYBAŞI diyerek yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yanık’ın açılışta yaptığı konuşma, seçim atmosferine yeni bir enerji katarken, katılımcılar da gelecek için umutlarını ve desteğini ortaya koymuş oldu. Çaybaşı’nın İlküvez Mahallesi’nde gerçekleştirilen bu açılış, Ak Parti’nin seçim kampanyasında önemli bir kilometre taşı olarak kaydedildi. İsmet Yanık’ın liderliğindeki ekip, halkın desteğiyle Çaybaşı’nı daha da ileriye taşıyacaklarını vurguluyor.

haber Kopyasi Kopyasi 17WhatsApp Image 2024 02 19 at 14.19.17 WhatsApp Image 2024 02 19 at 14.18.49

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu