GündemÜnye Belediyesi

Yarım Kalan Yatırımlar Bu Defa Tamam!

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve yöneticileri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemekte konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Kültür Merkezi ihalesinin yeniden yapılacağını belirtirken, Ünye-Akkuş-Niksar Karayolunun yapımına ise Ramazan Bayramı’ndan sonra başlanacağı müjdesini verdi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve yöneticileri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemeğe Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, mahalle muhtarları ve STK Başkanları ile yöneticileri katıldı.

 

Alparslan “Birlikte Hizmet Etmekten Gurur Duyuyoruz”

İftar yemeğinde konuşan AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan şunları söyledi. “Ünye Belediyemizin düzenlemiş olduğu iftar programına katılımınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Topluma hizmet noktasında beraber çalışmaktan gurur duyduğumuz siz dostlarımızla daha güzel nice iftarlarda buluşmak dileğiyle hoş geldiniz diyorum”

 

Başkan Tavlı, “Kültür Merkezi Yeniden İhaleye Çıkacak”

İftar yemeğinde konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Cenab-ı Allah bizleri Kadir gecesine eriştirdiği gibi, Ramazan Bayramına da eriştirsin. Daha nice bayramlara hep birlikte sağlık ve sıhhat içerisinde kavuşmayı Mevla’m nasip etsin, birlik beraberli ve kardeşliğimizi daim kılsın” diyerek sözlerine başladı.

Kültür Merkezinin yapımı ile ilgili konuşan Başkan Tavlı, “Milli Eğitim Bakanımız ve AK Parti Ordu Milletvekili Adayımız Prof. Dr. Sn. Mahmut Özer’in girişimleriyle Ünye Kültür Merkezi Allah’ın izni ile çok yakın bir zamanda ihaleye yeniden çıkacak ve bu sefer İnşallah bu sorunu çözerek ilçemizin Kültür Merkezi meselesini halletmiş olacağız.” Dedi.

 

Ünye-Akkuş-Niksar Yolu Yapımı Bayramdan Sonra Başlıyor

Yolun yapım ihalesi sonrası şantiye kurulum çalışmalarına başlandığını belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ,”Bölgemiz için en önemli ihtiyaçlardan biri olan Ünye-Akkuş-Niksar karayolu, 2022 yılı başında yatırım programına alınmış, 2022 Eylül ayında ise ihalesi gerçekleştirilmişti. Bayramdan sonra ise bu yolun startına hep birlikte başlayacağız ve 600 iş günü içerisinde tamamlanacak. Bu yolun bittiğine hep birlikte İnşallah şahit olmuş olacağız. Mevla’m nice hayırlı hizmetleri Ünye’ye kazandırmayı nasip eylesin.” Diye konuştu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu