AsayişAybastıGündemİlçelerYaşam

Yaşlı Kadın Hayatını Kaybetti

Aybastı’da yaşlı bir kadın, vefat eden eski eşi E.E.’nin torunu İ.S.’nin tehditleri karşısında mahallelinin polise haber vermesiyle birlikte eve gelen ekipler tarafından ölmüş halde bulundu.

Psikolojik problemleri olduğu öğrenilen daha öncede dedesini tehdit ederek ölümüne sebep olan torunu İ.S. yattığı cezaevinden izinli olarak çıktığı gibi Çukur Mahallesinde ki dede evine gelerek dedesinin eşi A.’yi tehdit etmeye başladı.

Bir haftadır sürekli tehdit eden ve mahalleli tarafından defalarca şikayet edilen şahıs dün akşam üzeri yeniden A.E.’yi tehdit etmeye başladı.

Bunun üzerine mahalleli tarafından bir kez daha bölgeye polis ekibi talep edildi. İhbar üzerine eve gelen polis ekipleri ile kadının sohbeti esnasında, yaşlı kadının ağzından kan gelerek yere yığıldığı öğrenildi. Polis ekipleri fenalaşan kadın için sağlık ekibini çağırdı. Aybastı Devlet Hastanesine kaldırılan A.E.’nin vefat ettiği öğrenildi.

Olayla ilgili Aybastı Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri zanlı İ.S.’yi gözaltına almak istediği esnada intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Ekiplerin uzun uğraşları sonrası İ.S. ikna edilerek gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu