GündemKültür-SanatÜnye

“Yaza Merhaba” Dediler!

Ünye Kültür Sanat Derneği, Ünye Belediyesi paydaşlığında “Yaza Merhaba” sloganıyla bir konser düzenledi. Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen konserde Ünyeli koro şefi Özge Altıntaş Özcan ve ekibi birbirinden güzel ezgilerle unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Ünyelilerin beğeniyle takip ettiği konser katılımcılardan tam not aldı.

 

“ÜNSAK Başkanı Küçükoğlu: “Bu Etkinliklerimiz Hep Devam Edecek”

Konser programı öncesinde söz alan Ünye Sanat ve Kültür Derneği (ÜNSAK) Başkanı İsmet Küçükoğlu, Ünye’nin Kültür Sanat alanında dikkat çeken bir potansiyelinin olduğunu ifade ederek geçilen zor günlerde müzikle dinlenebilmenin keyif verdiğini söyledi. Başkan Küçükoğlu, yaptığı değerlendirmede şöyle konuştu:

“Ünye Kültür Sanat Derneği olarak bu tür faaliyetlerimiz her zaman devam edecek. Sayımkızın az gibi göründüğüne bakmayın.Kadromuz gerçekten çok güçlü.  Özge Hocama bir yandan da dördüncü kez devlet korosunu Ünye’ye getirdiği için tebrik ediyorum. Hayat pahalılığının, ekonomik sıkıntılarının çok zirvede olduğu bugünlerde sizlere bir nebze olsun ruhlarınıza hitap edebilmek ve sizleri rahatlatabilmek adına Ünye Sanat ve Kültür Derneği olarak bu tür çalışmaları yapmak niyetindeyiz, yapıyoruz da. Her zaman Ünye için gayret edeceğiz, kültür sanat olarak gayret edeceğiz.”

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu