Alp TvGündem

YENİ BÜROYA İLK KONUK

Alp Medya Ajans’ın Ankara’daki İlk Canlı Yayın Konuğu Anadolu Ordulular federasyonu Başkanı Mehmet Duman oldu.

Edirne’den Kars’a nerede bir Ordu’lu varsa sloganı ile yola çıktık diyen Anadolu Ordu’lar Federasyon başkanı Mehmet Duman “Gazeteci Hamza Alp’in Sunduğu “Başken Kulisi” adlı programın ilk konuğu oldu.

Seçim atmosferine girildiği bu dönemde Ankara Keçiören’de alp medya ajansın bir büro açtığını söyleyen Gazeteci Hamza Alp “Türkiye’nin seçime hazırlandığı bu dönemde bizlerde hem Türkiye’nin başkentinde ve de seçim kulislerinin çok çetin geçeceği Ankara’da olmak istedik. Bu bağlamda da bizleri Ankara Keçiören’de ağırlayan ve bize burada kapılarını açan Anadolu Ordulular Federasyonu Başkanı Mehmet Duman’a teşekkür ediyoruz. Bizler buradan tüm Dünya’ya sosyal medya üzerinden yayınlar yaparak Ankara kulislerini izleyicilerimize ve okuyucularımıza aktarmış olacağız.

Buradaki ilk canlı yayınımızı da Anadolu Ordulular Federasyon başkanı Mehmet Duman ile açılışı gerçekleştirmiş olduk. “Başkent Kulisi” programında konuşan Federasyon Başkanı Mehmet Duman “Ordu’lu bürokratlarında yıllarca hayalini kurduğu federasyonu 2021 yılında 14 dernek ile kurarak faaliyetlerine başladık. Kısa sürede bünyemizde Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde ki dernekleri de katarak şuanda 140 üzerinde derneğimiz var. Güçlü bir Ordu ile Türkiye’nin her şehrinde gözümüz kulağımız var. Burada sadece sosyalleşmek adına değil, her koşulda vatandaşımıza ne gerekiyor ise yanında olacağız. Federasyon olmak dernekçiliğin üst limitidir, birlikte çok işler yapacağımızın resmiyetidir. Hedeflerimize ilk yıldan itibaren ulaşmaya başladık, mesela ilk olarak Ankara’da bir Ordu günleri yaptık ve geleneksel hale getiriyoruz, yine hemşerilerimiz ile ayda bir burada Ordulular buluşması yapacağız, yine en önemlisi bizim için burada ki Üniversiteli öğrencilerimize yardımcı olmak, misafir hane yapmak için çalışmalar başladı. Hedeflerimiz büyük, alınan kararlarda ve bulunduğumuz yerlerde mutlaka gelecek ile alakalı bizlerinde söz hakkı olacak.  Mesela Belediye seçimlerinde en azından meclis üyelerinde bizim bölgenin İnsanları da dahil olacaktır” açıklamalarında bulundu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu