GündemSiyasetÜnye

Yeniden Refah Adayları İnkur Sakinleriyle Buluştu

Yeniden Refah Partisi Ordu Milletvekili adayları, seçime gidilen son haftalarda saha ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. İl Başkanlığı tarafından organize edilen ziyaretlerin bir durağı da Ünye İnkur Mahallesi oldu. Birinci sıra Milletvekili adayı Adem Ağca, 3. Sıra adayı Zehra Çınar, Ünye İlçe Başkanı Hayatı Balcı ve parti il İlçe yönetimi İnkurlu vatandaşlarla bir araya geldiler.

Mahallede coşku ile karşılanan Yeniden Refahlılar herkesle el sıkıştı, kıraathanede hem çay içtiler hem seçime giden süreci konuştular.
Ordu Milletvekili Adem Ağca, “Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın selamıyla geldik” diyerek parti politikalarını paylaştı, seçimden sonra da sahada olacaklarını söyledi.

Ağca: “Seçimden Seçime Değil, Gönülden Gönüle Buradayız”

Ağca, burada yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:
“Sahadan gelen desteği görüyoruz. Her ne kadar Cumhur İttifakının yanında olsa da doğruya doğru yanlışa yanlış demek için buradayız. İnsanlarımız artık seçimden seçime sahaya çıkan Milletvekili görmek istemiyor. Bizler seçimden seçime değil, gönülden gönüle her daim yanınızdayız. İnkurluların Yeniden Refah Partisi’ne desteğini görüyoruz ve bu desteği 14 Mayıs günü sandıkta da bekliyoruz. Bizi ilgiyle karşılayan siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.

Zehra Çınar: ” Yeniden Refah Kadınların Yanında”

Ordu 3.sıra Milletvekili adayı Zehra Çınar ise partinin kadınlara yönelik politikalarına değinerek şöyle konuştu:
“Gördüğünüz gibi kadınlar olarak da sahadayız. Başkanlarımızın, diğer adaylarımızın hemen sağ kolundayız. Yeniden Refah Partisi’nin kadına verdiği önemi ve herkesi kucaklayan bir yapısı olduğunu tüm Türkiye biliyor. Birileri partimizi ve kadının rolünü siyasi söylemlerle karalamaya çalışsa da biz bıkmadan yorulmadan sizlerin yanındayız, İnkur’un yanında, Ünye’nin, Ordu’nun ve Türkiye’nin yanındayız. 14 Mayıs’ta Kadın gücü olarak desteklerinizi bekliyoruz.

Partililer, vatandaşlarla seçim üzerine fikir alışverişi ve talep öneriler üzerine istişarelerde bulunarak İnkur ziyaretini tamamladılar.

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu