Yeniden Refah Partisi Aday Adayı Başvurularını Kabul Ediyor
Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Teşkilatı, 2023 seçimleri için milletvekili aday adaylığı başvurularını kabul etmeye başladı. Ünye 15 Temmuz Meydanı’ndaki parti binası şu günlerde hareketli anlar yaşıyor.
Balcı Lojistik ve Balcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Osman Balcı ve Demir Ayakkabı Toptancısı Murat Demir, Yeniden Refah Partisi Ordu Milletvekili Aday Adayı olarak müracaatlarını gerçekleştirdiler. Başvuruları, İl Başkanı Adem Ağca ve parti ilçe başkanı Hayati Balcı kabul etti. Başkan Balcı, aday adaylarına teşekkür ederek yeni başvuruları da parti binasında kabul ettiğin söyledi.
Öte yandan parti mensupları saha çalışmalarını da aralıksız sürdürürken 14 Mayıs tarihine ciddi bir hazırlık yürütüyorlar.