GündemSiyaset

Yeniden Refah Partisi Esnafların Derdini Dinliyor

Yeniden Refah Partisi Ünye ilçe teşkilatı zaman zaman gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İlçe geneli ziyaretlerini sürdüren parti teşkilatı hem esnafı hem vatandaşları dinleyerek sorunları not alıyor.

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Adem Avcı, parti siyasi ilişkiler başkanı Hayati Balcı ve beraberindeki partililer Yeşil Ünye Esnaflar Odası Başkanı Necmettin Ayyıldız’ı ziyaret etti. Özellikle ayakkabıcı esnafı üzerine sohbetler edilen ziyarette, Başkan Ayyıldız artan ayakkabı maliyetlerine değindi ve vatandaşın da alım gücünün zayıfladığını dile getirdi.

Yeşil Ünye Esnaflar Odası Başkanı Necmettin Ayyıldız, vatandaşların artık yeni bir ayakkabı almaktansa eskiyi nasıl tamir ettirebilirim, daha ne kadar giyebilirim derdine düştüğünü, ekonominin bu derece sıkıntılı bir sürece girdiğini ifade etti. Ayakkabı üretim maliyeti ve tamir maliyetinin de iki katı artış gösterdiğini belirten Başkan Ayyıldız, ayakkabıcı esnafının iş yapamaz hale geldiğini aktardı.

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Adem Avcı ise partinin ekonomi politikalarını değerlendirerek bu sorunların çözümü için ellerini taşın altına koyacaklarını ifade etti.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu