GündemÇaybaşıSiyaset

Yeniden Refah Partisi İlküvez’e Karargah Açtı

Yeniden Refah Partisi İlküvez Seçim Karargahını Hizmete Açtı!
Yeniden Refah Partisi Çaybaşı Belediye Başkan Adayı Mesut Karayiğit, partisinin İlküvez Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Bura coşkulu bir kalabalığa seslenen Karayiğit, Ak Parti Ordu Milletvekilinin iki seçimdir İlküvez’e verdiği “Çöp tesisi düzgün işletilmiyorsa kapatırız” sözünü hatırlattı. Yeniden Refah Partisi’nin Çaybaşı’nda ilk mührü çöp tesisine vuracağını belirten Karayiğit, Çaybaşı’nın 26 Mahallesine seslenerek “Çöpü kapatmaya var mıyız?” dedi.

Mesut Karayiğit’in İlküvez Seçim karargâhı, Yeniden Refah Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Adem Ağca, Çaybaşı İlçe Başkanı Reşit Baş, Kadın kolları ilçe başkanı, gençlik kolları ve partililerin katılımı ile coşku içinde açıldı.

“Çöpü Kapattınız Kapattınız, Kapatamadınız İlk Mührü Çöp Tesisine Vuracağız”
Bugün burada bizleri desteklemek için gelen mahalle sakinlerimize, bölge halkımıza teşekkür ediyorum. Gerek Yeniden Refah Partimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız, gerek muhtarlarımız ve tüm mahallelerimiz ile birlikte yatırım ve hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Biz hizmetlerin nereden nasıl alındığını iyi biliyoruz.
Birileri çöpü kaldıracağız diyor, birileri çöpü işleteceğiz diyor. Birileri de sürekli oraya ev ve çöp gönderiyor. Bu milleti kandırmayın. Ev gönderdiniz, çöp gönderdiniz, dün de dediniz ki bu çöp düzgün işletilmiyorsa, doğaya zarar veriyorsa çöpü kapatırız dediniz. Şimdi Göksulular, Kapılı Mahalle sakinleri ve çevre halkından söz almak istiyorum. Kepçeli yaylasındaki çöp suya, doğaya, çevreye zarar veriyor. Derhal kapatın diyorum.
Seçimlere 34 günlük bir süre zarfı var. Kapattınız kapattınız, kapatamadınız ki milletimiz mührü Yeniden Refah’ın altına vuracak, biz seçimleri kazandığımız takdirde ilk mührü çöp tesisine vuracağız.
İnşallah göreve geldiğimiz zaman önce Allah’a sonra sizlere hesap vereceğiz. Hazır mıyız Çaybaşı, Var mıyız Çaybaşı?
Yeniden Refah Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Adem Ağca da açılış programına katılım gösteren bölge sakinlerine teşekkür ederek, “Çaybaşı Refah’a kavuşacak” dedi, ahlaklı belediyeciliği Çaybaşı’na getirecekleri mesajı vererek destek istedi.
Yeniden Refah’ın İlküvez Seçim Koordinasyon Merkezi, vatandaşların “Mesut Başkan” tezahüratları ve alkışlar eşliğinde açıldı.

haber Kopyasi Kopyasi 1     WhatsApp Image 2024 02 26 at 11.33.26 1     WhatsApp Image 2024 02 26 at 11.33.25 1      WhatsApp Image 2024 02 26 at 11.33.25

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu