GündemAlp TvÜnye

Yeniden Refah Partisi’nden Alp Medya’ya Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı ve beraberindeki partililer 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Alp Medya Ajans’a ziyarette bulundular. Ajans Genel Müdürü Talip Kocakoç tarafından ağırlanan siyasetçiler, gazetecilerle medya özeline yerel gündem üzerine bir süre sohbet ettiler.
Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı, gazetecilik mesleğinin çok önemli bir değer olduğuna dikkat çektiği açıklamasında;
“Mesleğiniz çok kıymetli ancak doğru kalemlerin doğru ellerde olması lazım. Toplumsal hafızayı oluşturma anlamında medyaya çok iş düşüyor. Sizler aslında birer tarihçi edasında görev icra eden, gece gündüz demeden gayret gösteren emekçilersiniz. Bu vesile ile emekçi kardeşlerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyoruz.” Şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Alp Medya Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp adına misafirlerine ziyaretleri adına teşekkür eden Ajans Genel Müdürü Talip Kocakoç, 2023 siyasi hareketliliğinde de partililere başarılar diledi.
Ziyaretler günün anlamına dair fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu