GündemOrduSiyaset

Yeniden Refah Partsi’nde Temayül Yoklaması Yapıldı

Yeniden Refah Partisi Ordu İl Başkanlığı 14 Mayıs 2023 seçim sürecine gidilen yolda aday adaylarına ilişkin temayül yoklamasını gerçekleştirdi. Fatsa ilçesi ev sahipliğinde yapılan temayülde aday adayları tanıtımı da gerçekleştirildi.
Yeniden Refah Partisi Temayülüne
Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla, MKYK üyesi Halil İbrahim Demirelli, MKYK Üyesi Hasan Aygün, İl Başkanı Adem Ağca, Ordu 28. Dönem Milletvekili Aday Adayları, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanları, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile mahalle Başkanları katılım sağladılar.

Temayüle ilişkin bir açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı, değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi:
Davete icabet eden tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Bu ülkenin refahı için yola çıktık ve emin adımlarla ilerliyoruz. 28. Dönem Ordu Milletvekili aday adayı tanıtım ve temayül yoklamamızı gerçekleştirdik. Ülke menfaati ve beka devamlılığı için Yeniden Refah Partisi’ne gönül verenlere de teşekkürlerimi iletiyorum.”

 

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu