GündemSiyaset

Yeniden Refah’ta Toplu Üye Kaydı!

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanlığı, gerçekleştirdiği programla toplu üye kaydı gerçekleştirdi. Partiye yeni üye olanların rozetleri il ve ilçe başkanlığı yetkililerince takıldı. Programa Yeniden Refah Partisi Ordu İl Başkanı Adem Ağca, Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı ve partililer katılım sağladı.

 

Başkan Balcı Ünye İlçe Teşkilatını Tanıttı

15 Temmuz Meydanındaki programda açılış konuşmasını yapan Ünye İlçe Başkanı Hayati Balcı, partisince tebliğ edilen karar doğrultusunda oluşturduğu yeni ilçe yönetimini kamuoyu ile tanıştırdı. Burada bir açıklama yapan Başkan Balcı, bu ekiple birlikte Ünye için gayret edeceklerini ifade etti.

“Amacımız Ünye’den yola çıkarak ülkemizi Yeniden Refah’a kavuşturmaktır” diyen Başkan Balcı şöyle konuştu:

“Mesnevi olarak uzun zamandır destekçisi bulunduğumuz bu göreve resmi olarak yetkilendirildik. Kendimize ve Ünyemize söz verdik. Bizler Ünye’nin her noktasında vatandaşlarımızla omuz omuzayız. Ünye’nin kalkınması, gelişmesi ve hizmet alabilmesi için hep birlikte çalışmalıyız, çalışacağız.

 

İl Başkanı Ağca: “Partimize Olan Teveccühü Görüyoruz”

Yeniden Refah Partisi Ordu İl Başkanı Adem Ağca ise yaptığı değerlendirmede;

“Ünye ilçe teşkilatı yeni yönetimi ve çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. 6 Kasım’da yaptığımız genel kongremizde yanımızda olan Ünyeli dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ordu genelinde birçok ilçemizdeki eksikliklerimizi giderdik. Partimize olan teveccühü de görüyoruz. Saflarımızı sık tutmamız lazım. Burada siyasetten öte bizim bir davamız var. Bu da Milli Görüş davası. Gerçekten sahiplenerek ve yaşayarak, insanlara hizmet noktasında çalışmalarımıza gayret ediyoruz. Partimize yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyoruz.” ifadelerini kullandı.

Üye katılım ve rozet takdim programı, parti binasındaki fikir alışverişi ile devam etti.

Haber: Talip Kocakoç

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu