GündemÜnye

“Yeniden”in Yazarı Rukiye Sena Kolcu Okurlarıyla Buluştu

Ünyeli Yazar Rukiye Sena Kolcu, çocukluk yıllarından bu yana kaleme aldığı yazı, şiir ve demeçlerini çıkardığı “Yeniden” isimli kitabında toparladı.

Ordu Kültür Sanat Merkezindeki etkinlikle kitabını okuyucularıyla buluşturan genç Yazar Rukiye Sena Kolcu, hayranları ve “Yeniden” adlı kitabını okuyanlarla bir araya geldi. Uzun yıllardır yaşadıklarını ve kendisini anlatmaya çalıştığı kitabında, şiirlerini öne çıkararak anlatımlarını aktaran yazar Rukiye Sena Kolcu, Ordu’da kitapseverle buluştu.

Özellikle yaşıtlarının ve Ünyeli hemşerileriyle bir araya gelerek kendisiyle bol bol resim çektirenlerle buluşan Yazar Rukiye Sena Kolcu, “Yeniden” adlı kitaplarını imzalayarak okuyucularına verdi.

Gazetemize konuşan başarılı yazar, duygularını şu şekilde ifade etti:

“Küçüklükten beri yazma isteğim vardı. Uzun süredir yazmak istediğim şiir kitabımı çıkardım. Çocukluk yıllarımdan gelen bir serüvendi. Bende bunu şiirlerime yansıtmak istedim. Kitabım duygusal anlamda içinde şiirlerim olan bir kitap. Zaten asıl amacım yazarlık hayallerime ulaşmak için bir kitabımı okuyucularımla buluşturmak istedim. Bu gün de Ordu kültür ve Sanat merkezinde kitabımı okumaya gelen onlarca insanlara imzalatmaya devam ediyoruz. Kitabımı severlerde çok beğendi. Yaşlısından gencine varana kadar onlarda beğendi. Bu yol üzerine ilerleme destek veren aileme ve editörüme çok teşekkür ediyorum.”

Yazar Rukiye Sena Kolcu’nun imza etkinliği Ordu Kitap Fuarında 29 Mayıs’a kadar devam edecek.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu