GündemAlp TvSiyasetÜnyeÜnye Belediyesi

Yine Esnafın Yanında, Yine Vatandaşın Yanında!

MHP Ünye İlçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu’dan bir esnaf ziyareti daha gerçekleştirdi. Ünye Bayramca Mahallesi mevkiinde ziyaretler gerçekleştirerek esnafların sorunlarını dinledi.

 

Ünye Bayramca Mahallesinde esnaf gezisine kaldığı yerden devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Avukat Murtaza Hacıimamoğlu, “çalınmadık kapı bırakmayacağız, vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

Göreve geldiğinden bu yana Ünye’nin esnaflarıyla tanışan, çalışmalarını katbekat arttığı Ünye’de sevecenliği ile birlikte vizyonunu artırmaya devam ediyor.

 

“Çalınmadık Kapı Bırakmayacağız!”

MHP Ünye ilçe Başkanı Av. Murtaza Hacıimamoğlu gazetemize yaptığı esnaf gezisinde şu İfadelere yer verdi:

“Milliyetçi Hareket Partisi Ünye teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden bugüne kadar vatandaşımızın, esnafımızın,  yaşlımızın, gencimizin yanında olmaya gayret gösterip setlerine çare olmaya çalıştık. Sergilemiş olduğumuz bu hizmetten ödün vermemeye kararlıyız.  Çalınmadık kapı gidilmedik yer bırakmayacağız. Çünkü bizler koltuktan hizmet eden değil halkın içinde hizmet eden bir partiyiz. Bu bilinç ve fikirle her daim halkımızın arasında olacağız ve hizmet noktasında gayretkeş bir şekilde hizmet edeceğiz”

 

Yapmış olduğu esnaf gezisinde yine gönüllerde yer eden Başkan Hacıimamoğlu’na vatandaşlar tarafından hoş karşılandığı için görev bilincinden dolayı teşekkür ederek esnaf gezisini sonlandırdı.

Haber: Tuğçe KAYMAK

 

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu