GündemFatsa

Uzundere Mahallesi Konforlu Beton Yola Kavuştu

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, kırsal mahallelerin ulaşım ağını güçlendirerek konforlu  beton yollar yapmayı sürdürüyor.

Yıl içerisinde 25 kilometre beton yol hedefi ile çalışmalara başlayan Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Ekipleri, 2023 yılı itibariyle ilk olarak Yukarıtepe, Sudere ve Aşağıtepe mahallelerinde konforlu beton yol çalışmaları gerçekleştirdi. Üç mahallede yapılan beton yol çalışmalarının ardından ekipler, sıradaki Uzundere mahallesinin ara sokaklarındaki stabilize yollar konforlu beton yola kavuşturuyor.

 

“Derdimiz, Gayretimiz Daha Da Yaşanabilir Bir Fatsa”

Şehrin dört bir tarafında ulaşım ağını güçlendirerek konforlu yolları vatandaşın hizmetine sunduklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Mahallelerimizde ve grup yollarında standardı yükseltip konforlu bir ulaşım için canla başla çalışıyoruz. Derdimiz, gayretimiz daha da yaşanabilir bir Fatsa için.” dedi.

 

“Güzel Bir Hizmet Oldu”

Çardak sokak sakinlerinden İsmail Çelik yapılan hizmetten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, konforlu beton yolun güzel bir hizmet olduğunu ifade ederek, “Yolumuz 46 yıl önce açılmıştı. O tarihten bu yana bir çok sel yaşadık. Yollara serilen çakıl sel sularıyla akıp gitti. Şimdi ömürlük bir hizmet oldu. Çok memnunuz. Belediye Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür ederiz.” diye konuştu.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu